Anasayfa / Kariyer ve İş / İş garantili ve maaşlı eğitim fırsatı

İş garantili ve maaşlı eğitim fırsatı

Bahçeşehir Üniversitesi ve İŞKUR ortaklığıyla başlatılan “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliği” programı, çağrı merkezi sektörünün ihtiyaç duyduğu kalifiye çalışan ihtiyacını karşılamayı hedefliyor. Bahçeşehir Üniversitesi Çağrı Merkezi Akademisi’nde yetiştirilen müşteri temsilcilerine, iş garantili eğitim veriliyor.Günümüzde çağrı merkezinde görev almak ‘geçici’ bir iş olarak değil, pek çok sektörden farklı, gençlerin kariyer basamaklarını hızla tırmanarak yönetici konumuna gelebilecekleri bir iş alanı olarak dikkat çekiyor. Çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak işe başlayan bir çalışan, yaklaşık bir buçuk yıl içinde takım lideri pozisyonuna gelebiliyor. Kursiyerlere müşteri ilişkileri, iletişim, ikna, diksiyon, etkili konuşma, pazarlama-satış, stresle başa çıkma gibi profesyonel hayatta da yararlı olacak pek çok konuda eğitim verilecek. 11 Mayıs 2012 tarihine kadar toplam 320 saatlik kursa katılacaklara İŞKUR tarafından kursa devam ettikleri her gün için 15 TL de ücret verilecek.

Akademinin ücretsiz verdiği söz konusu eğitim kapsamında staj imkanı da sağlanacak. Ve kursun bitiminde başarılı olan her üç kursiyerden birine Bahçeşehir Üniversitesi tarafından çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren çeşitli firmalarda istihdam fırsatı yaratılacak.

Program hakkında detaylı bilgi ve başvuru için, 0 212 381 59 35 numaralı telefondan Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi [BüSem] ile görüşülebilir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir