Anasayfa / Haberler / İstanbul Adalet Sarayı’ndaki Çay Ocağı ve Kafeteryalar İhaleye Çıkıyor

İstanbul Adalet Sarayı’ndaki Çay Ocağı ve Kafeteryalar İhaleye ÇıkıyorHalis Türk Çayı

İstanbul Adalet Sarayı’ndaki Çay Ocağı ve Kafeteryalar İhaleye Çıkıyor, çay ocağı ihaleleri, adalet sarayında ihale, çay ocağı ve kafeterya ihalesi, çağlayandaki adalet sarayında işletme hakkı, çay ocağı işletme hakkı ihalesi, istanbul adalet sarayı ihalesi

Adalet Bakanlığı İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığı, Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayı’ndaki çay ocakları ile kafeteryaların (genel) işletme hakkının 3 yıl süreyle kiraya verilmesi için ihale açtı.
5 bin kişinin çalıştığı, günlük 70 bin kişinin ziyaret ettiği Avrupa’nın en büyük Adalet Sarayı’ndaki 534 metrekarelik 2 adet kafeteryanın ihalesi, 13 Temmuz 2011 saat 10.00’da pazarlık usulü ile Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığı’nda gerçekleştirilecek. Tahmini bedeli 916 bin 344 lira olarak belirlenen ihalede katılımcılardan 27 bin 490 lira tutarında geçici teminat bedeli alınacak.

Ayrıca 12’şer metrekarelik 8 adet, 9’ar metrekarelik 41 adet olmak üzere toplam 465 metrekarelik 49 adet çay ocağının tamamının işletme hakkı kiraya verilecek. İhale, 8 Temmuz 2011’de saat 10.00’da pazarlık usulü ile Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığı’nda yapılacak. Tahmini bedeli 948 bin 600 lira olarak belirlenen ihalede, 28 bin 458 lira tutarında geçici teminat bedeli alınacak. Söz konusu ihalelere katılmak isteyenler ihale dokümanını mesai saatleri içinde, Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığı’ndan görebilecek.

  İstanbulda Alışveriş Haftası 40 Gün 40 GeceYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir