Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / İstanbul Auto Show Otomobil Fuarı 2012

İstanbul Auto Show Otomobil Fuarı 2012Yazının Devamı Sonraki Yazı

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Her iki yılda bir düzenlenen İstanbul Auto Show Uluslararası Otomobil Fuarı bu yıl 2-11 Kasım tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP’ta gerçekleşiyor. 2010 yılına kadar Yeşilköy’deki CNR fuar merkezinde düzenlenen İstanbul Auto Show özellikle son organizasyondaki bazıteknik ve organizasyonel aksaklıklar nedeniyle bu alanda yapılmama kararı alınmıştı. 1 Kasım 2012’de Basın ve VIP günü ile ilk konukları ağırlayacak olan Auto Show 2012 TÜYAP’ta 50 bin metrekare alan üzerinde gerçekleşecek.

İstanbul Auto Show 2012 farklı içeriği ile ailece ziyaret edilebilecek, erkeklerin yanı sıra kadın ve çocukların da bütün gün keyifli zaman geçirecekleri etkinliklerle dopdolu bir ortam sunacak. Fuarda, çocuklar için çocuk kulübü etkinlikleri kapsamında tiyatro, sinema ve oyun alanları hazırlandı. Oyun alanlarında BJK Koleji eğitmenleri fuar boyunca her gün, “hayalimdeki projeyi gerçekleştirmek istiyorum” diyen 4-12 yaş kategorisinde bulunan çocuklara görsel sanatlardan sportif becerilere, bilim müzesi etkinliklerinden müziğe uzanan geniş bir yelpazede farklı içerikli eğitim ve atölye programları sunacak. Joker Mağaza zincirleri ise jetonlu oyuncak makineleri ile Auto Show 2012’yi1 ziyaret eden çocukların neşesine neşe katacak.

Kadın ziyaretçiler için ise bütün gün keyifle zaman geçirebilecekleri etkinlikler tasarlandı. Örneğin, Dove Bakım Alam’nda, kadınlar Dove ürünleri ile 4 Adımda Bakım’dan gelen güzellik ile tanışıp, uzmanlar tarafından kişiye özel uygulanacak cilt ve saç analizleri sayesinde kendilerine özel kişisel bakım ip uçlarını öğrenirken, keyifli sürprizlerle ve hediyelerle de şımartılacaklar! Fuar, kadınlar, çocuklar ve öğrencilere hafta içinde ücretsiz, hafta sonu ise kadınlara yüzde 50 indirimli, çocuklar ve öğrencilere ise yine ücretsiz olacak. Katılımcıların keyifli bir gün geçirmeleri için aynı zamanda Tüyapın 25.000 kitabı olan TÜYAP kütüphanesi de fuar süresince tüm ziyaretçilere açık olacak.

  Windows 8'in sistem gereksinimleri

Metrobüs hattının Beylikdüzü’ne kadar ulaşmasıyla fuar alanına ulaşım da çok kolay hale geldi. Ziyaretçiler için ayrıca fuar süresinde İstanbul’un çeşitli bölgelerinden ücretsiz servis olanağı da sunulacak. Auto Show, hafta içi 12:00-21:00, hafta sonu ise 11:00-21:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

ALFA ROMEO

Türkiye’de Tofaş çatısı altında yer alan Alfa Romeo, 4C GTA adlı kompakt cou-pe konseptiyle İstanbul Otomobü Fuarı’nda sükse yapmayacak. 200 HP’lik 1.8 lt’lik motora ve TCT otomatik şanzımana sahip radikal tasarımlı ve karbon fiber gövdeli Alfa Romeo coupe konsepti, markanın önümüzdeki iki yüda tanıtacağı yeni modellerin de habercisi. Alfa Romeo 4C GTA, 850 kg’nin altındaki ağırlığı, arka orta konumlu motoru ve arkadan itişli yapısıyla seri üretime geçtiğinde kompakt sınıfta fırtınalar estirmeye aday. İtalyan üretici gösterişli şov otomobilinin dışında halen satışta olan MiTo ve Giulietta modellerini de fuarda sergüeyecek.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir