Anasayfa / Emlak Haberleri / İstanbul’un ilk outlet’i Olivium yenilendi

İstanbul’un ilk outlet’i Olivium yenilendiİstanbul’un ilk outlet’i Olivium yenilendi

AVM yaşamının ilk başladığı kent olan İstanbul’un ilk outleti olarak 2000’de kurulan Olivium Outlet Alışveriş Merkezi hafta içi ortalama 25 bin, hafta sonu ise 40 bin kişiye hizmet veriyor. Olivium, tamamen yenilenen iç alanı ve gün ışığını içeri alan geniş atrium’uyla hedef büyüttü.

2000’de kapılarını ziyaretçilere açan Olivium Outlet Alışveriş Merkezi, İstanbul’un ilk outlet’i olarak kuruldu. Bu özelliğini uzunca bir süre koruyup açıldığı günden bu yana ziyaretçilerine, modaya, markaya, kaliteye uygun fiyata ulaşmanın imkanlarım sunan Olivium, sadece Zeytinburnu’na değil, bütün İstanbul’a hitap ediyor.

132 MAĞAZASI VAR

Yüzlerce yerli ve yabancı markanın bulunduğu Olivium Outlet, haftanın yedi günü 10:00— 22:00 saatleri arasmda açık. Ziyaretçisine temiz, güvenli ve ferah bir ortamda ekonomik alışveriş yapma imkam vermekle birlikte hem 7’den 77’ye herkesin kültürel ve sosyal anlamda keyifli vakit geçirmesini sağlıyor, hem de merkez içinin yam sıra çevresinde de yaşam kültürü yaratıyor.
Emintaş Emlak ve İleri Mensucat ortaklığı ile kurulan Olivium Outlet Center, 35 bin m2 kiralanabilir alam bin 200 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparka sahip.

Vale hizmeti, bebek odaları, sinema, bowling alanı, çocuk eğlence alanı, teraslı cafeleri, Carrefour hipermarket, Teknosa mağazalarının yanı sıra, İpekyol, Park Bravo, Mango, Pierre Cardin, Cacharel, Altmyıldız, Beymen, Network, İnci, Hotiç ,Nine West, Nike, Adidas, Puma, Watsons, Atasun Optik, Atalar, D’s Damat, Herry, Kanz, Tchibo, Penti, Armağan Oyuncak, US Polo, Mavi Jeaııs, Koton, LCW, Mudo, Gratis English Home gibi mağazaları ile ziyaretçilerine rahat ve hesaplı alışverişi sunuyor.

Olivium Outlet’in tüketiciyi çok daha cazip fiyatlı ürünlerle buluşturabilmek adma, yine bir ilke imza atarak başlattığı ‘Salı Pazarı’ organizasyonu, ziyaretçilere haftanın bir günü olağanm dışında bir farklılık sunmaya devam ediyor.

  Markalı konutçular Anadolu'ya açılıyor

Hafta içi ortalama 25 bin, hafta sonu ise 40 bin kişinin ve bin yabancı turistin ziyaret ettiği alışveriş merkezi, çevre değerlerine ve doğaya da önem veriyor. Tamamen yenilenen iç alam gün ışığım içeri alan geniş atrium’u, buluşma merkezi olan meydanı, peyzaj çalışmaları, modem aydınlatması ile de tazelenen Olivium, güçlenen marka karması ile de ziyaretçisinin beklentilerim karşılamaya devam ediyor.

Okart ile kazandırıyor

Olivium Outlet, web sayfası ve 6 bin üyeli facebook grubunun yanı sıra Mart 2012 den beri hizmet veren sadakat kartı OKart ile de ziyaretçi memnuniyetini sağlıyor. Harcarken kazanma prensibi ile kurgulanan OKart ile ziyaretçi ekonomik alışverişini çok daha ekonomik hale getirmekle birlikte Olivium’daki tüm yeniliklerden öncelikle haberdar olma imkanı da sağlıyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir