Şirket Haberleri

İstikbal, Kişiye Özel Yataklarda İndirim Avantajları

İstikbal, Kişiye Özel Yataklarda İndirim Avantajları

İstikbal İdeal Comfort Yatak

İstikbal, uyku teknolojilerinde bir devrim niteliği taşıyan İdeal Comfort, İdeal Form ve Perform yataklarında 31 Aralık tarihine kadar yüzde yüzde 20 indirim uyguluyor. Sert ve yumuşak uyku konforlarını tek yatakta birleştiren yataklar, tek yatakta ‘kişiye özel’ çözüm sunuyor.
Farklı vücut yapısı, eşler arasındaki aşırı kilo farkı , sert yatak ve yumuşak yatak gibi uyku alışkanlıkları ve tercihleri düşünülerek geliştirilen İstikbal ideal Comfort, yatak satın alma alışkanlıklarını da değiştirme konusunda iddialı.Yatak kumaşında Oksijen terapi teknolojisinin uygulandığı bu yataklar; ortamdaki oksijen miktarını artırmaya da yardımcı oluyor. Bu da çok daha dinlendirici, huzurlu ve konforlu bir uyku ortamının oluşmasına fırsat veriyor. Üstelik kenarları, köşeleri ve ağırlığı taşıyan bölümleri, kenar destek süngeri ile güçlendirilen bu son teknoloji tasarımlar, oturmadan ya da yatmadan kaynaklanan bozulmalara ve zamanla oluşabilecek çökmelere karşı da daha dayanıklı bir yapıya sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Axess’e özel peşin fiyatına 12 taksitle satışı yapılan ürünlerde ayrıca 36 aya varan vade farklı ödeme imkanı da bulunuyor. Üstelik, dileyenler şimdi alıp Mart 2012’de ödeme kolaylığından da faydalanabiliyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu