Anasayfa / Emlak Haberleri / iTower Ticaret Merkezi Şişli

iTower Ticaret Merkezi ŞişliİTOWER

FerYapı ve Sinpaş GYO ortaklığı ile yapılmaya başlanan iTower, İstanbul’un en önemli ticaret merkezi Şişli Bomonti’de yükseliyor. FerYapı’ nın geliştiriciliğini ve pazarlamasını üstlendiği İTovver Bomonti, Türkiye’nin iddialı ofis projeleri arasında yerini alırken Sinpaş GYO’nun bu alandaki ilk girişimi olma özelliğini de taşıyor.

iTower, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine kısa sürede ulaşan tünellerin, metro istasyonlarının hemen dibinde, Çağlayan’da bulunan Avrupa’nın en büyük Adliye Sarayı’nın yakınında, hastanelerin tam ortasında yer alıyor.
A+ yeni ofis konsepti ile lanse edilen projede, 30 katlı tek blokta, her katında 60 ile 800 m2 arasında değişen 206 ofis ve 7 ticari alan bulunduruyor. İTovver m2 kare fiyatları ise 4 bin 300 dolar ve 7000 dolar arasında değişiyor. İçerisinde alışveriş merkezi, spor merkezi, back office – concierge hizmetleri, copy çenter, ortak toplantı salonları, özel yemek salonları, VIP lounge, VIP karşılama, hobi salonu, otopark, vale parking, arşiv odası, donanımlı güvenlik, depolama alanları, kat bahçeleri, İT hizmetleri gibi dev özelliklerle rezidans konforunu iş yaşamına taşıyor. Kat bahçelerinde, diğer İTovver çalışanlarıyla bir arada olma şansı sunacak.

Harcadığın kadar öde maliyet yönetim sistemi ile ortak kullanım alanları dışında, pay ölçerli ısıtma sistemi, kat bazında bağımsız çözümlenmiş havalandırma sistemi ve ofis için tasarlanmış soğutma sistemi sayesinde harcanılan kadar ödeyerek, yönetim giderlerini minimuma indirmek mümkün.

Konforu en üst noktaya taşırken cepleri düşünen, mekanik ve elektrik sistemleri tecrübeli mühendisler tarafından iTovver’a özel olarak diğer ofis kulelerinden farklı olarak tasarlandı.

Back-Up tarafından ilk kez İTovver’ da uygulanacak bu hizmet; kuru temizleme organizasyonu, 7/24 ilaç gönderimi organizasyonu, hediye ve çiçek gönderimi organizasyonu, özel davet organizasyonu, ofis çalışanları adına aracın muayene işlemlerinin yapılması, özel vvorkshop organizasyonu, 7/24 cali çenter ve bilgilendirme hizmeti, indirimli özel şoförlü transfer hizmetleri gibi bir çok hizmeti sunuyor.

  2-B Yasasının Detayları

Projenin künyesi:
Projenin adı: iTower
Yeri: Bomonti
Yapımcı firma: FerYapı ve Sinpaş GYO Teslim tarihi:
Ofis sayısı: 206
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir