Anasayfa / Kariyer ve İş / İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2012

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2012

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2012

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2012, İzmir’de yaşamakta olan takipçilerimizi yakından ilgilendirmektedir. İzmir Belediyesi 2011 yılında itfaiye eri, mühendis, tekniker, uzman gibi pek çok alanda eleman alımı yapmıştır. Yaptığı alımlarla da işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur.İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde belediye bünyesinde çalışmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi kadrosuna katacağı personelde aradığı bazı özellikler vardır. Bu özellikleri taşıyan ve ilana başvuran adayları özenle seçmektedir. İzmir Belediyesi personel alımıyla ilgili detaylı bilgileri resmi websitesinde bulabilirsiniz. İzmir Belediyesi’ne başvuruda bulunmak ve belediye bünyesinde kariyer şansı yakalamak istiyorsanız, kurumun sitesini ziyaret ederek, başvuru detaylarını öğrenerek başvurularınızı yapabilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

241 Yorumlar

  1. merhaba askerden yeni geldim işe çok ihtiyacım var allah rızası için yardım edin annem babam ayrı ve kalcak yerim yok yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden allah razı olsun num:05532177528

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir