Anasayfa / Emlak Haberleri / İzmir’de Mavişehir Optimus Konut Konsepti

İzmir’de Mavişehir Optimus Konut KonseptiSOYAK MAVİŞEHİR OPTİMUS

Türkiye konut sektöründe ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olan Soyak, İzmir’de Mavişehir Optimus’la günümüz insanının yaşam tarzına daha uygun olan ‘ideal’ büyüklüklerde konut konseptini yarattı. İzmirlilere lüksü ve konforu bir arada sunan modern teknolojinin kullanıldığı Soyak Mavişehir Optimus, hayalleri süsleyen bahçeli ev konseptini de ulaşılabilir kılıyor. Adını ‘ideal’den alan Soyak Mavişehir Optimus’ta yaşam alanları ve daireler ismine yakışır standartlara sahip.
Mavişehir Optimus’ta bahçeli dubleks evler huzurlu, sakin, dingin ve şık yaşam sunuyor.

Bitkilerin saksıda değil toprakta özgürce yetiştiği, çocukların her an temiz havada oynayabildiği, her günün tatil havasında geçtiği Soyak Mavişehir Optimus tüketicilere avantajlı fiyatlar sunuyor.

Soyak kalitesinin en modern teknoloji imkânlarıyla sunulduğu Soyak Mavişehir Optimus’ta 245.000  TL’ye bahçeli dubleks sahibi olunabiliyor.

Prolenin künyesi:

Projenin adı: Soyak Mavişehir Optimus
Yeri: İzmir
Yapımcı firma: Soyak
Teslim tarihi: Aralık 2013
Fiyatları: 245.000 TL

  Antalyada 19 markalı konut projesinin özellikleri ve fiyatlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir