Anasayfa / Haberler / İzmirliler ‘İzmir Ulaşım Rehberi’ ni Tercih Ediyor

İzmirliler ‘İzmir Ulaşım Rehberi’ ni Tercih Ediyorİzmirliler ‘İzmir Ulaşım Rehberi’ ni Tercih Ediyor

AdresGezgini uygulamalarından biri olan ve 9 Mart’ta beri kullanımda olan İzmir Ulaşım Rehberi’nin kullanım oranlarına bakıldığında uygulama İzmir kullanıcıları tarafından her geçen gün daha fazla tercih ediliyor.

AdresGezgini uygulamalarından biri olan ve 9 Mart’ta beri kullanımda olan İzmir Ulaşım Rehberi’nin kullanıcıları her geçen gün giderek artırıyor. İzmir Ulaşım Rehberi’nde son 2 ayda gerçekleştirilen sorgulamalara bakıldığında ise ortaya farklı sonuçlar çıkıyor.

İzmir Ulaşım Rehberi’nden bugüne kadar toplamda 40.738 kez sorgu yapılırken bu sorguların %41’i otobüs, %26’sı vapur, %20’si izban ve %13’ünü ise metro sorgusu oluşturuyor. Uygulamanın 21 Mart tarihinde 1000 kullanıcısı varken, 30 Mayıs’a gelindiğinde ise bu sayı 5.000’e ulaşmış durumda. Ayrıca İzmir Ulaşım Rehberi’ni 9 Mart-17 Mayıs tarihleri arasında iPhone’dan 4.792 kez indirilirken, Android’den toplamda 4.395 kişi tarafından indirilerek uygulamanın indirilme sayısı toplamda 9.187’i buldu.
Uygulamada en çok sorgulanan hatlar bakıldığında ise en çok sorgulanan otobüs hattının Mavişehir-Konak, vapur hattının Bostanlı-Üçkuyular, İZBAN hattının ise Halkapınar olduğu görülüyor. Ayrıca İZBAN seferlerinin en sık sorgulandığı günlere bakıldığında, en çok sorgulama Çarşamba ve Cumartesi günlerinde gerçekleşirken, en çok sorgulanan saatler arasında ise 18.00-19.00 ve 22.00-23.00 saatleri yer alıyor.

Konu ile ilgili detaylı bilgilerin paylaşıldığı infografiği http://bit.ly/izmirulasimrehberi adresinden görebilirsiniz.

AdresGezgini Ltd. Hakkında: 2007 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan AdresGezgini, Türkiye’nin önde gelen arama motoru reklamcılığı ajanslarından biridir. Sağladığı yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde istikrarlı bir büyüme gerçekleştiren AdresGezgini, çalışmalarına İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde ve Alsancak’da yer alan ofislerinde devam etmektedir.

Bilgi için:

AdresGezgini Ltd.
Sosyal Medya Yöneticisi – Işıl Yılmaz
isilyilmaz@adresgezgini.com
Tel: 0 (232) 441 40 11

  Yabancı Üniversitelerin Başvuru KoşullarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir