Şirket HaberleriTeknoloji İnovasyon

Jain Yağmurlama Sulama Ürününe Çiftçilerden Büyük İlgi

Dünyanın önde gelen Hint kökenli sulama şirketi Jain Sulama Sistemleri’nin, Adana’daki fabrikasında üretilen son teknoloji yağmurlama sulama boruları Türk çiftçisi tarafından büyük ilgi görüyor. 2008 yılından bu yana Türkiye pazarında faaliyet gösteren ve 220 bayi sayısına ulaşan Jain Sulama Sistemleri, yüksek kalitedeki yerli üretim yağmurlama sulama ürünlerine olan büyük talebi karşılamak için çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Jain’in Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesislerinde üretilen Jain Yağmurlama Sulama Boruları, orijinal hammadde ile TSE standartlarına uygun olarak üretildiğinden yüksek kalitesiyle ön plana çıkıyor ve bu nedenle de Türk çiftçisi son aylarda tercihini, Jain’in yağmurlama sulama sistemlerinden yana kullanıyor. Jain Yağmurlama Sulama Boruları, darbelere, kimyasal maddelere, güneş ışınlarına karşı dayanıklı ve korozyona karşı dirençli oldugu için uzun seneler kullanılabiliyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Jain Sulama Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Can Adamoğlu: “Yerli üretim yağmurlama sulama borularımıza çiftçilerimizden gelen talepten dolayı çok memnunuz. Yağmurlama borularımızın kalitesi konusunda olumlu tepkiler aldık.  Tabii borularımızın kalitesi kadar önemli olan bir konu da suyun etkin bir biçimde dağıtımı. Burada da sprinkler ürünlerimiz devreye giriyor. Sprinkler de Jain’in en güçlü olduğu alanlardan biri. Bu konuda dünya lideriyiz. Dolayısıyla çiftçilerimiz Jain’in sadece yağmurlama borularını değil, sprinklerlerini de tercih ettiği için genel olarak çiftçimize tüm sulama sistemi konusunda hizmet vermeye çalışıyoruz” dedi.

Jain Sulama Sistemleri Hakkında:

Merkezi Hindistan’da bulunan Jain Irrigation Systems, 2008 yılının son aylarından bu yana Türkiye’de “Jain Sulama Sistemleri” adıyla faaliyet gösteriyor. Kısa zamanda 220 bayi sayısına ulaşan Jain Türkiye, yurdun hemen her bölgesinde en basit projelerden, tam otomatik ve “anahtar teslim” projelere kadar farklı çaptaki teknolojik sulama sistemleri çözümlerini üreterek uyguluyor. Türk çiftçisine ürün, satış ve proje alanlarında uzman ekibiyle hizmet veren Jain Sulama Sistemleri, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 36 dönümlük arazi üzerine kurulu fabrikasıyla 2010 yılından beri yerli üretim gerçekleştiriyor. Jain Sulama Sistemleri, NaandanJain, Valley ve Chapin markaları ile Türk çiftçisine damla ve yağmurlama sulama dışında, pivot sulama ve sprinkler’i de içeren geniş ürün seçeneği sunan tek şirket olarak göze çarpıyor.

Bir Yorum

  1. slm ben şükrü kevrek şanlıurfalıyım bu sene suruç ovasına su geliyor belki haberiniz vardır ben sulama işiyle ugraşmak istiyorum bayilik veren firmalar arıyorum tanıdıklarık çoktur kendime güveniyorum bayilik istiyorum eyer uygun görürseniz numaram 05418468762

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu