Anasayfa / Şirket Haberleri / Jimmy Key Türk Cumhuriyetlerinde Ülke Distribütörlüğü Verecek

Jimmy Key Türk Cumhuriyetlerinde Ülke Distribütörlüğü VerecekJIMMY KEY
Ülke distribütörlüğü veriyor
jimmykeyUkrayna’da mağazaları bulunan hazır giyim markası Jimmy Key’in Türk Cumhuriyetleri’nde mağazası yok. Ancak bu ülkeler de yaşayan Türk girişimcilerden ülke distribütörlüğü için talepler gelmeye başlamış. Firmanın öncelikli hedefi de bu sistemle mağazalaşmak. Markanın sahibi Sun Tekstil’in Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Ünlütürk, bu ülkelerde sağlam bir partnerle işbirliği yapmak istediklerini belirtiyor. Ünlütürk, prensipte anlaştıkları firmayla önce 1 yıllık hedef belirlediklerini ve bu süre zarfında orada başka hiç kimseye mal vermediklerini anlatıyor. Bu 1 yıl boyunca reklam ve pazarlama desteğinde bulunuluyor. Yılsonunda ulaşılan ciroya göre de daha uzun süreli sözleşme imzalanıyor. Mağazaların en az 120 metrekare büyüklükte, AVM içinde veya popüler cadde üzerinde olması gerekiyor. Mağazada olması istenen ürünlerin alınması da zorunlu. Firma isim hakkı istemiyor. Ancak sipariş bedelinin yüzde 25’i sipariş anında, geri kalanı ise teslimattan önce tahsil ediliyor. Bir mağazanın açılması için dekorasyon, ürün ve personel gideri olarak ortalama 100 bin dolar gerekiyor. Sun Tekstil reklam, tanıtım ve IT konusunda yatırımcılara destek veriyor.

Şükrü Ünlütürk, ülkenin önemli lokasyonlarında mağaza açmak isteyenlere birtakım özel desteklerinin de olduğunu belirtiyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Doğru finans yönetimi eşittir başarı

BEMA İnşaat, Emlak Konut, TOKİ ve Kiptaş ile yürüttüğü projelerle adını duyurdu. Yönetim Kurulu Üyesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir