Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Jimmy Keyden Eğlence Müdürü Pozisyonu İle Reklam Taktiği

Jimmy Keyden Eğlence Müdürü Pozisyonu İle Reklam TaktiğiSon bir haftadır herkes Jimmy Key in aylık 10 bin TL maaş vereceğini açıkladığı ‘‘Eğlence Müdürü” pozisyonunu konuşuyor. Aslında bu bir iletişim kampanyası. Marka ile ilgili söylemleri harekete geçirmek üzere strateji ajansı Kilowatt tarafından yaratılmış. Ama kurum içinde gerçekten bu pozisyon yaratılmış. Jimmy Key yaşayan ve iletişim kuran, markayı temsil eden markayı yaşayan ve yaşatan bir marka temsilcisi oluşturmak ve marka mesajlarını birebir kitlesi ile paylaşmak için bu pozisyonu oluşturmuş. İşe alınacak kişi çeşitli etkinliklere hem yurt içinde hem de yurt dışında katılacak, hayatı takip edecek ve bunları paylaşacak. Duyuru için hem klasik hem de yeni mecraları kullandıklarını söyleyen Jimmy Key Yönetim Kurulu Başkanı Günseli Ünlütürk, kampanyanın duyurusu için yapılacak diğer çalışmaları şöyle anlatıyor:
“Gazete ilanları İK sayfalarında kullanıldı. Billboard’lar kullanıldı. Saha çalışmaları ile destekleme devam ediyor. Mağazalarda etkinlikler yapılacak. İnternet üzerinde İK işi yapan bir sitede ilanlarımız yayınlanıyor. Sosyal medya kullanılıyor. Ajansımız Kilowatt’ın hedeflediği tam entegre iletişim, bu kampanyada hayat buldu.”

Eğlence müdürü görevine gelecek kişinin klasik iş saatleri olmayacağını söyleyen Jimmy Key Yönetim Kurulu Başkanı Günseli Ünlütürk, konuşmasını şöyle sürdürüyor:
“Bazen sabah çok geç gelecek, bazen yurt dışında olacak, bazen hafta sonu bir moda etkinliğinde olacak, bazen bir after party’e katılacak. Bazen de ofiste olacak. Ama kesinlikle mobil bağlantısı olacak. Eğlence Müdürü için şu anda 6 aylık bir deneme süresi belirlendi. Müdür ne kadar başarılı ve eğlenceli ise iş uzayacak.”

Bu iş gençlerin hayallerini süsleyen özelliklere sahip. Zira duyurusu yapılalı bir hafta olmasına rağmen başvuru 8 binin üzerine çıkmış durumda. Hedefte ise 20 bin başvuru almak var.

  Cansel Elçin, Türkiye'de şöhreti yakalamadan önce Fransa'da pek çok reklam filminde oynamışYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir