Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / JVC’den, Full HD 3D Kayıt Yapan Video Kamera: GZ-TD1

JVC’den, Full HD 3D Kayıt Yapan Video Kamera: GZ-TD1Son günlerin en popüler pazarlarından biri olmayı başaran üç boyutlu görüntü kaydı yapabilen yeni kameralara bir yenisi de gün içerisinde JVC tarafından eklenildi. Japon elektronik üreticisi JVC’nin dünyanın ilk Full HD 3D kayıt yapan video kamerası olarak kamuoyuna lanse ettiği GZ-TD1 isimli model; 3,320,000 piksel çözünürlüğünde iki adet CMOS sensörü bünyesinde barındırırken, 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde stereoskopik görüntü kaydı yapabiliyor.

3.5 inç genişliğindeki ekranı üzerinden gözlüksüz olarak 3D görüntü izlenmesini sağlayan video kamera, 5x optik yakınlaştırma yapabilen iki adet lens ve 64MB büyüklüğünde yerleşik depolama kapasitesiyle birlikte geliyor. SD, SDHC ve SDXC gibi farklı formatlardaki depolama kartlarına da destek sunan video kamera, 2304 x 1296 piksel çözünürlüğünde 2D ve 3D fotoğraf çekebiliyor.
Yüksek kaliteli videoları harici ekranlara HDMI portu ile birlikte aktarmanızı sağlayan GZ-TD1, PC bağlantısını USB portu üzerinden gerçekleştirmenize de olanak sağlıyor. Mart ayı içerisinde satışa sunulacak olan modelin, 2.000 Dolar’lık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

  Diesel Geometrik Kulaklık ÜrettiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir