Anasayfa / Emlak Haberleri / Kağıthane Ofis Park

Kağıthane Ofis ParkKonsepti ve mimari projeleri ünlü Mimar Emre Arolat tarafından hazırlanan ‘Kağıthane Ofis Park’ İstanbul’un önemli kentsel dönüşüm alanlarından Kağıthane’de hayata geçiriliyor. Gelişen ulaşım altyapısı ve merkezi iş alanına yakınlığı ile gelişme dinamiği en yüksek bölgelerden biri olan Kağıthane’de inşaa edilen projede AKG Gazbeton ürünleri kullanılıyor.

‘Kağıthane Ofis Park’ gibi ödül kazanan önemli bir projede AKG Gazbeton ürünlerinin kullanılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren AKG Gazbeton Yönetim Kurulu Üyesi Levent Akgerman ‘Dünya çapında söz sahibi olan mimarlarımızın, projelerinde güven duydukları firmaların ürünlerini tercih etmeleri bize gurur veriyor. Bu önemli ve ödüllü projede AKG Gazbeton ürünlerinin kullanılması da bize ve kurumumuza duyulan güvenin bir göstergesidir. Bu proje dışında AKG Gazbeton ürünleri, Türkiye’de Zorlu Center, Trump Towers ve Ankara Arena Stadyumu gibi yine çok büyük ve önemli projelerde de özellikle tercih edilmiş ve kullanılmıştır’ dedi.
‘Kağıthane Ofis Park’, semtin mevcut dokusunun modern bir yorumu olarak tek ve yüksek bir kule yerine bölgenin dokusuna uygun olarak alçak katlı ve parçalı bloklardan oluşuyor. Projede blokların açıldığı bir avlu yaratılarak bu avlunun etrafına konumlandırılan mağazalar, kafeler ve sosyal donatı alanlarıyla çalışanlara ortak bir yaşam alanı sunulması hedefleniyor. Mimarisi ile dikkat çeken ve ‘MIPIM Architectural Review Future Project Awards 2009’da ofis projeleri kategorisinde ödül kazanan ‘Kağıthane Ofis Park’ın 2011 yılında tamamlanması hedefleniyor.

AKG Gazbeton Hakkında:

Gazbeton sektöründe Türkiye’deki en geniş ürün yelpazesine sahip firmaların başında yer alan AKG Gazbeton, blok ve donatılı ürünler olmak üzere iki ana ürün çatısı altında üretim yapmaktadır. Blok ürün grubu olarak; düz duvar blokları, geçmeli duvar blokları, asmolen bloklar, U bloklar ve yalıtım plakları üreten AKG Gazbeton, donatılı ürün grubu olarak ise; duvar panelleri, çatı ve döşeme panelleri, lento ve söveler üretmektedir. Türkiye’de ve dünyada, kaliteli inşaatın vazgeçilmez yapı taşı olan AKG Gazbeton, İzmir ve Kırıkkale’deki üretim tesisleriyle sektöre, yüksek ısı yalıtım özelliği olan, hafifliği sayesinde deprem güvenliğini artıran ve yanmazlık özelliği taşıyan gazbeton yapı malzeme ve elemanlarını sunmaktadır.

  Karden İnşaat Yeni Yıla Girmeden Herkesi Ev Sahibi YapıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir