Şirket Haberleri

Kale Banyo Köşeleri Koçtaş Mağazalarındaki Yerini Aldı

Koçtaş - Kale Banyo Köşeleri

Koçtaş mağazalarındaki Kale Banyo köşelerinde yer alan hidromasajlı küvet, kabin, klozet, rezervuar ve armatürlerden satın alan ziyaretçilere ücretsiz montaj hizmetinden yararlanma fırsatı sunuluyor. Alman tasarımcı Adolf Babel imzalı Zero Serisi asma klozet ve 8.5cm’lik ince rapid gömme rezervuar, ücretsiz montaj hizmeti sunulan ürünler arasında yer alıyor.

Başak Ergin imzası taşıyan yeni armatür serisi Polo’nun lavabo, banyo, eviye bataryası ile 5 fonksiyonlu sürgülü üst takım veya iki adet ara musluğunu alanlar da ücretsiz montajdan yararlanabiliyor. Kirlenmeye neden olan maddeleri uzak tutan Easy Clean teknolojisine ve kireç kırıcı özelliğe sahip Polo serisinin 5 fonksiyonlu sürgülü üst takımı, suyun akışının normal, masajlı, köpüklü, ekonomik köpüklü, normal ve masajlı olarak kontrol edilme imkanı sunuyor.Kale Banyo köşeleri Koçtaş’ın Kartal, Şişli, Yenibosna, Beylikdüzü, Gebze,  Ankara (Ankamall AVM) Antalya Dokuma,  Antalya Topçular,  Bursa Osmangazi Bornova, İzmit, Bursa (Korupark AVM), Eskişehir, İzmir Balçova, Mersin, Çankaya (365 AVM), Mavişehir, Göztepe (Optimum AVM) ve Yeni Bodrum mağazalarında bulunuyor.

Kale Grubu Hakkında:

1957 yılında Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile temelleri atılan Kale Grubu, Türkiye’de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük etmiş, bu alandaki yatırımları ile bir dünya devi haline gelmiştir. Zaman içerisinde makine ve parça imalatı, savunma, kimya, elektrik malzemeleri, enerji, bilişim, nakliye, turizm ve gıda sektörlerinde yatırımlar yaparak büyüyen Kale Grubu, General Electric, Siemens, Roca gibi uluslar arası şirketlerle ortaklıklar kurarak bir dünya şirketi olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Bilgi çağı ile geleceği tarif etmeye başlayan dünyada söz sahibi olabilmek için enerji, bilişim ve robotik otomasyon alanlarında şirketler kurarak geleceğe yatırım yapmıştır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu