Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Kale Kilitten bir inovasyon ürünü daha

Kale Kilitten bir inovasyon ürünü dahaİçinde bulunduğumuz hızlı yaşam temposunda unutkanlık insanın başına birçok sorun açabiliyor. Örneğin evin ya da iş yerinin kapısını kilitlemeyi unutmak pahalıya mal olabiliyor.
Kale Kilit, geliştirdiği yeni ürünü Kale Otomatik ile bu riskleri minimize ediyor, çelik kapılarda kilitlemeyi unutma riskini ortadan kaldırıyor. Tüm Çelik kapılara monte edilebilen Kale Otomatik, yardımcı mandalı sayesinde, içerden ve dışardan kapının anahtarla kilitlenmesine gerek duymadan, otomatik kilitlenmeyi gerçekleştiriyor.
Kale Otomatik ile çelik kapılarda sürgüler, kapının kapanması anında 32 milimetre yerinden otomatik olarak dışarı çıkarak karşılıktaki yuvasına yerleşiyor. Böylece kapıların her defasında anahtarla kilitlenmesine gerek kalmadan evlerde maksimum güvenlik sağlanıyor. Kilitlenen kapıyı içeriden açmak içinse kapı kolunu indirmek veya mandallı silindiri tek tur çevirmek yeterli oluyor.

  Görme engelli kişiler, önlerindeki nesneleri bu gözlükle algılayabilecekYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir