Anasayfa / Emlak Haberleri / Kale Outlet Center AVM Her yaştan ziyaretçi için tasarlandı

Kale Outlet Center AVM Her yaştan ziyaretçi için tasarlandı

Her yaştan ziyaretçi için tasarlandı

2007’de kapılarını açan Kale Outlet Çenter AVM, 26 bin 705 m2 toplam mağaza alanıyla farklı tüketici gruplarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlandı. Kale Outlet Çenter, 7’den 70’e her yaştan ve zevkten ziyaretçinin aradığını tek bir çatı altında bulduğu bir alışveriş merkezi olmayı hedefliyor.

Kale Endüstri Holding A.Ş. ‘nin bir iştiraki olan ale Outlet Center AVM, 22 Nisan 2007 tarihinde kapılarım açtı. Metropol trafiğinden ve kalabalığından uzakta, eğlenmek ve alışveriş yapmak isteyenlerin buluşma noktası olmayı hedefleyen Kale Çenter, 80 bin m2 alan üzerine kurulu.

26 bin 705 m2 toplam mağaza alanıyla farklı tüketici gruplarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanan Kale Center AVM, her biri mekanın enerjisini yansıtan 7 blok ve 8 kattan oluşuyor.

Üçgen biçiminde tasarlanan yapıda, ortada tek parça halinde olan ve üzeri cam kubbe şeklinde tasarlanan atrium sayesinde durulan her noktadan kattaki mağazaları görebilmek mümkün.

120 MAĞAZA VARKale Center, 120 mağazası ile Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarım içinde barındırıyor. AVM’de Vakko, LC Waikiki, Fabrika, Defacto, Hummel, Adidas, Armağan Oyuncak gibi aranılan markalar yer alırken, bowling’den 5D sinemaya kadar türlü eğlence üniteleri de düşünülmüş. Böylelikle Kale Outlet Center, 7’den 70’e her yaştan ve zevkten ziyaretçinin aradığım tek bir çatı altmda bulduğu bir alışveriş merkezi olmayı hedefliyor.

120 mağazasıyla hizmet veren Kale Outlet Center’m en önemli avantajlarından biıi de rahat ulaşımı. Toplu taşıma araçları, özel araçlar ve yaya olarak da kolay ulaşımı nedeniyle tercih edilen alışveriş merkezlerinin başmda gelen Kale Outlet Çenter, Bağcılar – Kabataş tramvay hattı ile direkt ulaşıma sahip. Müşterilerine sunduğu ücretsiz otoparkı da Kale’nin önemli avantajlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Kale Outlet Çenter, mevsimlere göre de büründüğü dekorlarla da farklılık yaratmayı hedefliyor. Sonbaharın gelmesiyle birlikte şemsiye, yağmur damlacıkları ve kurumuş yapraklara bezenen Kale Outlet Center’da yeni yılı karşılarken de dekorasyonlar ziyaretçileri bekleyecek.

Alışveriş merkezi olmasının yanı sıra yaşam merkezi de olan Kale Outlet Center aileler için de vazgeçilmez bir mekan olmayı hedefliyor. Her hafta sonu düzenlenen çocuk etkinlikleri ile minik ziyaretçiler parmak kukla yapımından, Türkiye’de tek fen bilimleri deney atölyesine kadar çok çeşitli uygulamalarla eğlenip öğrenme şansı yakalıyor.

Kalekart’ı çıkardı

Müşteri memnuniyetini ve sadakatini birinci hedef olarak belirleyen Kale Outlet Çenter Kalekart uygulamasına da geçti. Kalekart sistemine geçerek unutulmaz ve kazançlı kampanyalar düzenleyen Kale Outlet Çenter, kart sistemiyle yaptığı anketlerle de ziyaretçilerinin ihtiyaçları ya da isteklerine göre kampanyalar düzenleyerek özel bir hizmet veriyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir