Anasayfa / Kariyer ve İş / Kamil Koç Personel Alımı 2013

Kamil Koç Personel Alımı 2013Bursa merkezli faaliyet gösteren karayolu taşımacılığı firmalarından Kamil Koç Otobüsleri A.Ş., yeni yıla iddialı girdi. Bu yıl 15 milyon yolcu taşımayı hedefleyen firma, bin 200 kişiye istihdam yaratacak.

kamil-kocFirma, ayrıca ortakları ile birlikte 2013 yılında 65 milyon lira yatırım yapacak. Her yıl yolcu taşıma sayısını ortalama yüzde 20 oranında arttıran Kamil Koç Otobüsleri A.Ş., geçen yıl taşıdığı 12 milyon 550 bin 439 yolcu sayısını bu yıl 15 milyona çıkarmayı düşünüyor. Geçen yıl, filo, terminal alt yapısı ve bilgi işlem konusunda 17 milyon lira yatırım yapan firmanın bu yıl 65 milyon liralık ödeneği yatırım için harcayacak. Kamil Koç yapacağı harcamalarla bu yılki araç filosunu 700′e çıkarmayı düşünüyor.
Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Genel Müdürü Kemal Erdoğan, her yeni yatırımın aynı zamanda yeni iş imkanlarının doğmasına da olanak sağladığını söyledi. Erdoğan, “Karayolu yolcu taşımacılığı sektörüne sağladığımız katkının yanında, Türkiye’nin istihdamına da katkı sağlayan bir firma olduğumuzu düşünüyorum. 2012 yılında yaklaşık 3 bin 900 çalışanımızla, 12 milyon 500 bin yolcumuza hizmet verdik. Çalışanlarımızın gelişimine yönelik eğitimler planlıyor ve düzenliyoruz. Çalışanımızın bizi, sadece bir geçim kapısı olarak değil, aynı zamanda onlara artı değer de katan bir aile olarak görmelerine çalışıyoruz. Bu yıl yaklaşık bin 200 kişi istihdam etmeyi planlıyoruz.

2013 yılında Kamil Koç 5 bin kişiyi aşan büyük bir aile olacak. Amacımız sadece içinde çalıştığı şirkete değil, aynı zamanda sektöre değer katacak ve sektörün kalite standartlarını yükseltmeye yardımcı olacak bir çalışan kültürü oluşturmak” dedi.

  Yöneticiler Etkili Konuşmak İçin Ders AlıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

3 Yorumlar

 1. 23 senedir şöforluk yapmaktayım. ağır vasıta şöforuyum. Şuanda ise 403 marka mercedes otobüs kullnmaktayım. E sınıfı ehliyetm var SRC beklerim mevcuttur. Kamilkoç da şöforluk yapmk istiyorum

  Referans : İrfan HIZLI tel : 05399890505

  Kendi cep tel : 05354088346

 2. ABDULKADİR KOCA

  İŞ ARIYORUM. AGIR VASITA EHLİYETLİ [ E -SINIFI ] ŞOFORUM. 2001 YILINDA KAMİLKOÇ DA KENDİ ADIMA OLAN ARACIMLA EGE TURUNDA ÇALIŞTIM.İFLAS ETTİM. İŞ ARIYORUM. ŞOFORLUK VEYA UYGUN BİR POZİSYONDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.
  TEL: 0533 435 33 13

 3. ABDULKADİR KOCA

  İŞ ARIYORUM. AGIR VASITA EHLİYETLİ [ E -SINIFI ] ŞOFORUM. 2001 YILINDA KAMİLKOÇ DA KENDİ ADIMA OLAN ARACIMLA EGE TURUNDA ÇALIŞTIM.İFLAS ETTİM. İŞ ARIYORUM. ŞOFORLUK VEYA UYGUN BİR POZİSYONDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir