Anasayfa / Şirket Haberleri / Kampanyadan habersiz poliçe aldı, araba sahibi oldu

Kampanyadan habersiz poliçe aldı, araba sahibi olduKampanyadan habersiz poliçe aldı, araba sahibi oldu

SOMPO Japan Sigorta’nın “Sigorta Yaptırana Araba” sloganıyla her ay bir kişiye araba kazanma şansı sunduğu kampanyanın ilk çekilişi 22 Mayıs tarihinde yapıldı. Kampanyanın ilk çekilişini kazanan talihli ise llmettin Keri-moğlu oldu. 6 Temmuz tarihinde Nissan Yüzbaşıoğlu Plaza’da gerçekleşen araba anahtar teslim töreninde, talihliye anahtar teslimini Sompo Japan Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Besim
Ergun yaptı. Kampanya ile 2012 model Nissan Micra’nın sahibi olan Kerimoğlu, kampanya ile ilgili Sompo Japan Sigorta’ya teşekkürlerini sundu. İkinci el araç ticareti yapan Kerimoğlu, “Bayim için sigorta poliçesi yaptırdım. Daha önce böyle bir kampanyadan haberim yoktu. Böyle bir şey aklımızın ucundan bile geçmiyordu, çekilişi kazandığımı duyunca çok şaşırdım ve mutlu oldum. İkinci el araç ticareti yapıyorum ve bütün müşterilerime sigorta yaptırmaları konusunda tavsiyelerde bulunacağım. Bu kampanyayı yürüten Sompo Japan Sigorta’ya çok teşekkür ederim” şeklinde konuşarak mutluluğunu dile getirdi. Sompo Japan Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Besim Ergun da, kampanyanın satışları çok arttırdığını, ilk 4 ayda iki katı kadar bir büyüme gerçekleştirdiklerini söyleyerek, gerçekleştirdikleri kampanya ile ilgili de büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

  Microsoft Yahoo'yu Satın AlacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Hangi Klimayı Tercih Etmeli

Geçtiğimiz yıl ÖTV teşvikinin de etkisiyle bir milyon klima satıldı. Türkiye, split klimada Avrupa’nın üretim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir