Anasayfa / Kariyer ve İş / Kanada İş İmkanı

Kanada İş İmkanı
Kanada iş imkanlarından faydalanmak için Kanada iş başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Peki ama Kanada’da gerçekten iş imkanları bulunuyor mu?

Dünyanın en refah ülkeleri arasında yer alan Kanada’daki iş imkanları pek çok insan için oldukça cezbedici. Kanada’da çalışmak için farklı sektörlerde yer alıyor olabilirsiniz. Birkaç örnek vermek gerekirse, Aşçılar, psikologlar, eczacılar, dişçiler, vinç operatörleri, mimarlar, uzman doktorlar, restoran ve yiyecek hizmeti yöneticileri gibi pek çok farklı branştan insan Kanada’da çalışma fırsatı yakalayabilir.Ancak bu ve Kanada’nın kabul ettiği daha pek çok farklı branşta en az 1 yıllık sürekli ve ücretli olarak iş sahibi olmanız gerekiyor. Ayrıca vasıflı işçi olarak kabul edilmeniz için, eğitim durumunuz, İngilizce ve Fransızcayı bilme dereceniz, iş tecrübeniz, uyum sağlama yeteneğiniz, yaşınız ve Kanada’da bir iş ayarlayıp ayarlamadığınız da oldukça önemli.

Siz de dünyanın refah seviyesi en yüksek ülkelerinden birisi olan Kanada’da çalışmak istiyorsanız Kanada’ya vasıflı işçi olarak başvurabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

63 Yorumlar

  1. ben halit elektirik borukaynakcısıyım gaz altı kaynada yapıyorum kanadaya gitmek istiyorum ilkokul mezunuyum bende gidebilirmiyim,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir