Anasayfa / Emlak Haberleri / Kandilli, Aktaş Boğaziçi Evleri ve Fiyatları

Kandilli, Aktaş Boğaziçi Evleri ve FiyatlarıAnadolu Yakası’nda yeni yaşam alanları oluşturan Ak taş inşaat, şehir hayatının olanaklarını Aktaş Boğaziçi Evleri ile sağlıyor. Merkeze yakınlığı ile Kandilli nin sakinliğini, boğaz manzarasını ve temiz havasını solumak isteyenleri, 120 aya varan vade seçenekleri ile ev sahibi yapıyor.

Denize, balığa, doğaya, tarihe ve kültüre dokunabilmenin, eski İstanbul’u yaşayabilmenin vazgeçilmez adresi olan Kandilli, Aktaş Boğaziçi Evleri ile 81 seçkin aileye ev sahipliği yapacak.

26 yıllık tecrübesi ile hayata geçirdiği tüm projelerde teknik her ayrıntıyı düşünen Aktaş İnşaat, 120 aya varan yüzde 0,99 faiz oranında kredi ile ev sahibi olma fırsatı sağlıyor. Aralık 2012’de ilk etabı teslim edilecek projeden ev sahibi olmak isteyenler kat irtifak tapularını da hemen alabiliyor.
Depreme karşı en dayanıklı zemin olan doğal kayalar üzerinde kurulan Aktaş Boğaziçi Evleri alanının yüzde 85’ini yeşile ayırarak, insanları kent hayatının stresli yaşamından uzaklaştırıyor.

18 dönüm arsa içerisinde inşa edilen Aktaş Boğaziçi Evleri, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşuyor. 8 blok ve 1 adet 2’inci derece tarihi köşkten oluşan Aktaş Boğaziçi Evleri’ııde her ayrıntı aile ve çocuk koııseptiııe göre tasarlanıyor. Projede, çocuk ovun alanları, yürüme parkurları iki adet açık ve bir adet kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna ve fitııess çenter da yer alıyor.

Aremas Gayrimenkul Pazarlama ve Danışmanlık Ltd.Şti. tarafından pazarlanan projenin 1 inci etabı Aralık 2012’de, 2’inci etabı Temmuz 2013’te sahiplerine teslim edilecek.

Projenin künyesi:
Projenin adı: Aktaş Boğaziçi Evleri Yeri: Kandilli
Yapımcı firma: Aktaş İnşaat
Teslim tarihi: Aralık 2012-Temmuz 2013
Konut sayısı: 81
Fiyatları:

  Tapuda Şerh UygulamasıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

İnşaat ve Altyapı Sektörü Nereye Gidiyor?

Gelişen teknolojiler ve bakış açıları yepyeni bir yaşam alanı kavramını şekillendiriyor. Ülkemizin lokomotif sektörlerinden biri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir