Anasayfa / Haberler / Kapı Üreticileri TÜYAP’ta Buluşuyor

Kapı Üreticileri TÜYAP’ta BuluşuyorDoor Expo İstanbul 2011

İnşaat sektörü profesyonellerinin yanı sıra kapı üretici ve satıcılarının kapı, kepenk, panel, pano, bölme ürünleri, sistemleri, aksesuarları ve teknolojik son yenilikleri bir arada bulabilecekleri Door Expo İstanbul 2011, 10- 13 Mart tarihleri arasında TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

2010 yılında yüzde 16 büyüyen ekonominin lokomotif sektörü inşaatın, 2011 yılında belirlediği yüzde 10’luk büyüme hızına paralel olarak kapı sektörünün de büyük atılım yapması bekleniyor. En önemli yapı elemanlarından biri olan kapı sektörünün gelişiminde önemli rol oynayan Door Expo İstanbul 2011, sektör profesyonellerine ürünleri yakından tanıma ve inceleme fırsatı vererek, pazar beklentilerini tespit edebilme olanağı sunuyor.
Kapı, pencere ve cam sektöründe faaliyet gösteren lider firmaları tek çatı altında toplayan İstanbul Pencere 2011, Glass Expo İstanbul 2011, Door Expo İstanbul 2011 Fuarları, sektörün bir araya geldiği en önemli uluslararası pazarlama ve sektörel iletişim platformu olma özelliğini taşıyor. Kendi alanında ihtisaslaşan fuarlar, sektörde faaliyet gösteren firmalara hedef müşteri kitlesine özel ürün ve hizmetleri yüz yüze sunma fırsatı veriyor.

Yabancı sermaye yatırımları için büyük potansiyel oluşturan fuarlara, TÜYAP’ın yurtiçi ve yurtdışında 35’in üzerinde ülkede yürüttüğü etkin tanıtım çalışmaları sonucunda çok sayıda heyetin katılması bekleniyor.

10 – 13 Mart 2011 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de eşzamanlı düzenlenecek olan İstanbul Pencere 2011, Glass Expo İstanbul 2011, Door Expo İstanbul 2011 Fuarları hakkında detaylı bilgi ve online davetiye için www.istanbulpencerefuari.com, www.glassexpoistanbul.com, www.doorexpoistanbul.com web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Tüyap Hakkında:

TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ, katılımcı ve ziyaretçilere 87.500 m2 kapalı ve 90.000 m2 açık olmak üzere toplam 177.500 m2 büyüklüğündeki fuar alanında uluslararası standartlarda geniş bir hizmet yelpazesi sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. 1979 yılında kurulan Tüyap, kuruluşundan bu yana hazırladığı 60 farklı sektörde 986 yurtiçi ve 30 ülkede 119 yurtdışı fuar ile 74 ülkeden 200.213 firmaya hizmet vermiştir.

  Üniversite tercihi yaparken bunları unutmayın!Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir