Anasayfa / Kariyer ve İş / Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapmaktadır. Alımla ilgili yayınlanan ilan aşağıdadır. İlanda yer alan şartları ve genel bilgileri inceleyerek, başvurularınızı gerekli yerlere yapabilirsiniz.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden 4/B Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Üniversitemiz çeşitli birimlerinde, 657 Sayılı Kanunun 4/B maddesi, 06.06.1978 tarihli ve 7/15454 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan esaslar ile ek ve değişikliklerine göre istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen unvanlarda, yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın 2010 KPSS(B) grubu sınavı ite ilgili puan türü (KPSSP3) esas alınarak sıralama ile alım yapılacaktır.Birimi Unvanı Adedi Aranan Nitelikler
Döner Sermaye işletme MüdürlüğüAvukat1Hukuk Fakültesi Mezunu olmak ve Avukatlık Ruhsatına sahip olmak
1- Başvuracak adayların 657 Sayılı Kanunun 48.Maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmaları.
2- 2010 KPSS (B) grubu sınavına girmiş bulunmaları.
3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.
4- Müracatların; ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığından temin edilecek örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına elden yapılması gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.
5- Sonuçlar KPSS Puan sıralaması dikkate alınarak; başvuru bitim tarihini takip eden 1 hafta içinde www.ktu.edu.tr adresinde yayınlanacaktır.
6- 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

Başvuru İçin Gerekli Evraklar
1- Nüfus cüzdan fotokopisi (TC Kimlik Numarası bulunan)
2- Diploma fotokopisi
3- 2010 KPSS Sonuç Belgesi
4- 1 adet yönetmeliğe uygun çekilmiş vesikalık fotoğraf
5- Personel Dairesi Başkanlığımızdan temin edilecek başvuru dilekçesi
6- Avukatlık Ruhsat Belgesi ( Evrakların asılları tarafımızca görülecek ve fotokopileri başvuru evrakı olarak alınacaktır)
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir