Anasayfa / Emlak Haberleri / Karaman’ın Açık Otaparkları İhaleye Çıkıyor

Karaman’ın Açık Otaparkları İhaleye ÇıkıyorKaraman'ın Açık Otaparkları İhaleye ÇıkıyorŞehir içerisinde bulunan merkezi caddelerde başlatılan paralı otopark uygulaması yeniden ihaleye çıkarılıyor.
Bu yılın başlarında ihale edilen ancak ihaleyi alan kişiler tarafından bir süre işletildikten sonra İsmetpaşa Caddesi dışında diğer caddelerde yapılan paralı otopark uygulaması sona ermesinin ardından Belediye Açık Paralı Otoparkları 9 Aralık Perşembe günü encümen huzurunda yapılacak ihale ile yeniden kiraya verecek.
Açık Paralı otopark uygulaması yapılacak caddeler şöyle;
1. Atatürk Bulvarı; İmaret Caddesi ile Haraniler Petrol arasında (65 Sokak) kalan bölümün sağlı sollu olmak üzere çift taraflı,
2. a) Tahsin Ünal Mahallesi 8.Sokağın tamanından, İş Bankası tarafı tek sol taraf olarak, b) Yunus Emre Caddesi; Molla Fenari Caddesi ile Kemal Kaynaş Caddesi arasında kalan bölümü tek sağ taraflı olarak, c) Molla Fenari Caddesi; İsmet Paşa Caddesi ile Kazım Karabekir Caddesi arasında kalan bölümün tek sağ taraflı olarak, d) İsmet Paşa Caddesi; Eski Belediye Hizmet Binasın ile Hacı Beyler Camii arasında kalan bölümünde tek sağ taraflı, e) Fenari Mahallesi 41 Sokak, Şehit Zafer Ak Caddesine kadar sağlı sollu olarak,
3. a) 1.İstasyon Caddesi; İsmet Paşa Caddesi ile Kazım Karabekir Caddesi arasında kalan bölümün sağlı sollu çift taraflı olarak, b) 2. İstasyon Caddesi; İsmet Paşa Caddesi ile Kazım Karabekir Caddesi arasında kalan bölümün tek sol taraflı olarak, c) Yeni Minare Caddesi; İsmet Paşa Caddesi ile Kazım Karabekir Caddesi arasında kalan bölümün tek sol taraflı Paralı Otopark olarak işletilecek.
Açık Paralı Otopark yerlerinin bir aylık kira muhammen bedeli 6 bin TL, geçici teminatının ise 2 bin 160 TL olarak ihaleye çıkarıldığı ve otopark yerlerinin 3 yıl süreyle kiraya verileceği ve 2 ve 3. yılların kiralarının Belediye Encümeni tarafından tespit edileceği açıklandı.

İş Kurmak İçin Bayilik Veren Firmalar


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir