Anasayfa / Emlak Haberleri / Karden İnşaat Yeni Yıla Girmeden Herkesi Ev Sahibi Yapıyor

Karden İnşaat Yeni Yıla Girmeden Herkesi Ev Sahibi YapıyorAvenue Residence’da ev sahibi olmak istiyorsanız yılbaşına özel fırsatları kaçırmayın… Alternatifli daire tipleri, mükemmel lokasyonu ve Sosyal olanakları ile dikkat çeken, Avenue Residence’da siz de bir ev sahibi olabilirsiniz. Yılbaşına özel 99.000 TL’den başlayan avantajlı fırsatları kaçırmayın.

3G İle Konut Pazarlamasına Yeni Anlam Katan Firma
Ev sahibi olmak artık çok kolay. Evinizi aldıktan sonrada Kira, Aidat ve Banka garantili satış sistemi ile sizde en iyi satış sonrası desteği alın.

İnanılmaz ödeme seçenekleri!
Size en uygun planı belirliyor, keyfinize göre ödeme seçenekleri sunuyoruz. Avenue Residence’da bütçenize göre ödeme planlarını inceleyelim, sizin ödeme koşullarınıza en uygun planı belirleyelim. Çok cazip ödeme fırsatları ile sene sonu avantajlarını kaçırmayın. Gelin sizi ev sahibi yapalım siz de rahat rahat ödeyin.
Karden Avenue Residence

Teslim Sonrası Sıkıntıları Ortadan Kaldıran Proje
Karden İnşaat sizi ev sahibi yapmanın ötesinde, aynı zamanda size uygun ödeme planları , teslim sonrası 1 yıl boyunca süren müşteri ödeme desteği ile de bütçenizi düşünüyor .

Yeni bir yaşama başlamak için sizi Avenue Residence satış ofisine bekliyoruz …

Karden İnşaat Hakkında:

Karden İnşaat San. ve Tic. A.Ş. Karadeniz ailesinin 1970’li yıllarda başlayan ticaret hayatının bir birikimi olarak,1996 yılında sanayiciliğe dönüşümü sonrasında 2002 yılı başında İstanbul’da kurulmuştur. Ailenin ayrıca Ticaret, Tekstil, Kimya, Enerji olmak üzere bir çok alanda faaliyeti bulunmaktadır. Başlangıçta ağırlıklı olarak endüstriyel yapılar ile başlayan faaliyetler daha sonra enerji yapıları, okul inşaatları, iş ve alışveriş merkezleri gibi yapılar ile geniş bir boyuta ulaşmıştır. Yaklaşık 35’in üzerinde projeyi başarıyla gerçekleştiren Karden, 2009 yılında konut ve ticari alanda proje geliştirmeye karar vererek 2010 yılında bu projeleri hayata geçirmeye başlamıştır. Karden İnşaat San ve Tic. A.Ş geleceğin mimari konseptine uygun, nitelikli, ekonomi ve fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu projeleri hayata geçirmek üzere yapılanmıştır. Bu amaç ile Karden kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

  Yazlık alacaklara çifte fırsatYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

İnşaat ve Altyapı Sektörü Nereye Gidiyor?

Gelişen teknolojiler ve bakış açıları yepyeni bir yaşam alanı kavramını şekillendiriyor. Ülkemizin lokomotif sektörlerinden biri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir