Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / KAREL IPV50 IP Santral Çözümü

KAREL IPV50 IP Santral Çözümü

Karel, yeni KAREL IPV50 IP Santral Çözümü ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılıyor. Ürün fonksiyonlarını tek bir alt yapıda birleştiren KAREL IPV50 IP Santral Çözümü, gelişmiş görüntülü görüşme özelliği ile pazarda fark yaratıyor. Bu yeni nesil iletişim çözümü, gelişmiş özellikleri sayesinde KOBİ’lere kolay kullanım ve tasarruf olanağı sunuyor.

Türkiye’de 530 binin üzerinde kuruma yenilikçi iletişim teknolojisi ürünleri ile hizmet veren Karel, küçük ve orta ölçekli işletmelerin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayan yeni KAREL IPV50 Santral Çözümü’nü pazara sundu. Geniş aksesuar yelpazesi, kapasite seçenekleri ve zengin kullanıcı servisleri bulunan bu yeni nesil IP telefon santralı, kullanıcı ve çevre dostu özellikleri ile dikkat çekiyor.

100 adede kadar IP abone ve IP dış hattı destekleyebilen KAREL IPV50 IP Santral Çözümü, veri, ses ve görüntü trafiğinin tek bir kaynaktan kontrol edilmesini ve yönetilmesini sağlıyor.

Tüm fonksiyonlar tek bir cihazda birleştiKAREL IPV50 IP Santral Çözümü PBX, IP-PBX, IP-Gateway gibi ürün fonksiyonlarını tek bir yapı altında birleştiriyor. IP çevre birimleri sayesinde, santral abonelerinin iletişimi her noktadan devam ediyor. KAREL IPV50 IP Santral Çözümü ile Internet erişimi olan her yerden santrale erişebilmek ve ücretsiz haberleşmek mümkün oluyor. Masaüstü veya yazılım tabanlı IP telefon, videofon, VOIP destekli cep telefonu, IP DECT sistemi, sayısal telefon, analog telefon, analog ve ISDN FCT cihazı, DECT telefon, faks, telesekreter, data terminali, modem, seri yazıcı gibi çevre birimlerinin tümüyle santrale bağlanabiliyor. KAREL IPV50 IP Santral Çözümü, kullanıcılara Voice-Over-IP, Fax-Over-IP, ses kayıt, konferans, görüntülü görüşme, sesli mesajlı e-mail, durum bilgisi görüntüleme, anlık mesajlaşma, uzak abone ve uzak ofisler gibi tümleşik iletişim avantajları sunuyor.

Görüntülü görüşme ile rakiplerden bir adım önde

Görüntülü görüşme özelliği KAREL IPV50 IP Santral Çözümü’nü pazardaki rakiplerinden ayırıyor. Sisteme bağlı olan tüm aboneler videofon, özel set veya yazılım tabanlı IP telefonlarla kendi aralarında veya IP dış hatlar üzerinden görüntülü görüşme yapabiliyor. Buna ek olarak dış hatlardan gelen video içerikli çağrıları da telefonlarında görüntüleyebiliyorlar.

Sesli mesajı e-postaya dönüştürüyor

KAREL IP IPV50 Santral Çözümü’nün ayrıca ek bir cihaz gerektirmeyen otomatik ses kayıt özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde görüşmelerin otomatik olarak kaydedilmesi ve e-mail olarak gönderilmesi mümkün oluyor. Yazılıma entegre edilmiş olan IVR uygulamasıyla da kullanıcılar robot operatör özelliklerinden ek bir ücret ödemeden faydalanabiliyor. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre, opsiyonel olarak Robot Operatör – Sesli Posta yapısını kullanarak sesli postalarının e-mail adreslerine iletilmesini sağlayabiliyorlar

Santraller arasında ağ oluşturabilme özelliği

KAREL IPV50 IP Santral çözümü antegre/dahili web sunucusu sayesinde mekandan bağımsız şekilde internet üzerinden yönetilebiliyor

Birden fazla lokasyonda bulunan santraller arasında bir ağ oluşturulması, aramaların tek numara planıyla gerçekleştirilmesi ve VOIP servisi sağlayan operatörlere IP Trunk üzerinden doğrudan bağlanılması mümkün oluyor. Tüm bu gelişmiş özellikleri ile KAREL IPV50 IP Santral Çözümü, kullanıcılara iletişim konusunda kolaylık ve tasarruf sağlıyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

2 Yorumlar

 1. KAREL IP Telefon Santrali

  Yazı bahsedilen ürün için resmi ip telefon santrali ürün sayfası: http://www.karel.com.tr/urun-cozum/ip-santral-ve-iletisim-cozumleri

 2. İp Pbx Santral ve Çağrı Merkezi Çözümleri,
  ip pbx santral sistemi içinde bulundugumuz internet, teknoloji ve iletisim çagında klasik santrallerin yerine geçecek
  yeni nesil bir ip pbx telefon santralidir.İp pbx santral sistemi, tüm telefonlarınızı internet ağı ile birbirine bağlar ve yönetir.
  Böylece dünya üzerinde nerede olursa olsun ip pbx santralinize kayıtlı tüm kullanıcıları ofis içi dahili abonelermiş gibi birbirleriyle
  ücretsiz konuşturur ve ayrıca internet üzerinden çok ucuz maliyetlerle dünyanın hertarafını arayabilirsiniz.
  En önemlisi de tüm bu sistem ayarlarını bilgisayar ekranınızdaki web tarayıcınızdan yapabilecek kadar esnek ve kolay olması !
  Farklı bölgelerde yer alan tüm şubeler birbirine tek santral üzerinden dahili olarak bağlanabilir, ve şubeler arasında ücretsiz görüşülebilir.
  http://www.ip-pbxsantral.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir