Anasayfa / Kariyer ve İş / Kent İş Başvurusu

Kent İş Başvurusu
Kent’ e iş başvurusu yaparak Türkiye’nin önemli firmalarında birinde çalışma hayatınıza başlayabilirsiniz. Kent, 1824 yılında İngiltere’de faaliyetine başlamıştır. Şekerleme sektörünün lider firmalarından biri olan Kent, Türkiye pazarına ise, 2002 yılında girmiştir.

Kent, kurulduğu ilk günden beri büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir. Şekerleme sektörünün öncü firmalarından olan Kent, kaliteli hizmet sunmayı ve müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı ön planda tutmaktadır.Kent, dünyanın en büyük ve en iyi şekerleme şirketi olmayı hedeflemektedir. Performans, dürüstlük, sorumluluk, disiplin, kalite ve saygı Kent Gıda’nın değerleri arasında yer almaktadır.

Kent’ in ana hedefi; üstün kazanç sağlamaktır. Temel amacı ise; insanların sevdiği markalar yaratmaktır.

Kent, bünyesine katacağı personelleri seçerken özen göstermektedir. Kadrosuna katacağı personelin; sorumluluk sahibi, çalışkan, gelişime ve öğrenmeye açık, Kent’in kalitesine uygun bireyler olmalarına önem vermektedir.

Kent Gıda’ da çalışmak, hedeflerinize ulaşmak ve sektörünün öncü ve lider firmasının bir personeli olmak istiyorsanız, firmanın websitesini ziyaret ederek online iş başvurusu kısmından başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

KENT GIDA

Adres: Cumhuriyet Mahallesi 2253 Sokak No:11 41400 Gebze / Kocaeli
Tel: 0 262 648 74 00
Fax: 0 262 654 19 30 – 32


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

33 Yorumlar

  1. cayırova mah ikamet etmekteyım kent güvencesi adı altında sizin fabrikanızdan calışmak istiyorum çok acil ise ihtiyacım var.basvuru ile beni bilgilendirirseniz onur duyarım. bilginize arz eder saygılarımla nilufer demir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir