Anasayfa / Kariyer ve İş / Keşap Belediyesi Eski Hükümlü Alımı

Keşap Belediyesi Eski Hükümlü Alımı

Keşap Belediyesi Eski Hükümlü Alımı

Keşap Belediyesi eski hükümlü alımı yapacaktır. Giresun ve çevresinde ikamet eden takipçilerimizi ilgilendiren bu alımın ilanı aşağıda yer almaktadır. Belediye eski hükümlü beden işçisi (genel) alımına başvurmak için, ilanı inceleyerek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Keşap Belediye Başkanlığı
Son Başvuru Tarihi : 05 Ağustos 2011
Yayınlanma Tarihi : 27 Temmuz 2011Genel Şartlar
Başvuru Yapacak Adayların Dikkatine
Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.” Türkiye iş Kurumunun internet sayfasında talep şartları yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içersinde internet üzerinden başvuru yapacak adayların adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Noter huzurunda çekilecek kura tarihi 29/07/2011 tarihinde saat 15.00 de Keşap Belediye Başkanlığında yapılacaktır. Kurada ismi çıkan adaylara sözlü/ mülakat tarihi ilgili kurumca bildirilecektir.

Meslek Bilgileri
Meslek: Beden İşçisi (Genel)
Öğrenme Türü: Pratikten

Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi: İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi: Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri : Alucra, Bulancak, Dereli, Espiye, Eynesil, Giresun Merkez, Görele, Keşap, Şebinkarahisar, Tirebolu, Piraziz, Yağlıdere, Çamoluk, Çanakçı, Doğankent, Güce

Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 1
İş Sözleşmesi Tipi: Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli: Tam Süreli
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir