Anasayfa / Kariyer ve İş / Kipa Personel Alımı 2012

Kipa Personel Alımı 2012Kipa Personel Alımı 2012

Kipa personel alımı 2012 konusu, perakende satış sektöründe kariyer hedefleri olan takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Kipa 2011 yılında yaptığı işçi alımlarıyla bu sektörde çalışmayı hedefleyen pek çok işsiz vatandaşımıza iş umudu olmuştur. Kipa 1992 yılında İzmir’ de faaliyetine başlamıştır. 2003 yılında Tesco ile birleşerek Tesco Kipa adını almıştır. Kurulduğu günden bugüne de büyüyerek hizmetlerine devam etmektedir.
Kipa’ nın 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde Kipa’ nın bünyesinde çalışan bir eleman olmak istiyorsanız ve firmaya başvuruda bulunmak istiyorsanız sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kipa insan kaynakları kadrosuna katacağı personelleri seçerken bazı kriterleri göz önünde bulundurmaktadır. Kipa insan kaynakları politikası hakkında detaylı bilgileri resmi sitesinde bulabilirsiniz. Tesco Kipa’ ya iş başvurusu yapmak için websitesine girerek cv doldurmanız gerekmektedir. Açık pozisyonları da takip ederek başvurularınızı yapabilirsiniz.

  TSK Personel Alımı 2013Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Müşteri Can, Çalışan Canan

Tartışılmaz gerçek: İyi elemana sahip olmayan firmanın başarılı olması mümkün değil. İşte bu nedenle şirketler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir