Anasayfa / Şirket Haberleri / Kirpi Cafe 4 Şube Daha Açacak

Kirpi Cafe 4 Şube Daha AçacakKİRPİ CAFE
4 şube daha açıyor

2002 yılında ilk şubesini açtı. 2012 yılında İstanbul’da Koşuyolu, Kozyatağı, Bağdat Caddesi, Buyaka AVM olmak üzere 4 şubeye ulaştı. Hedefini sadık müşteri kitlesi yaratmak olarak ifade eden Kirpi Cafe’lerin Sahibi ve Yönetim Direktörü Caner Diniz, Gloria Jeans Coffee’leri Türkiye’ye getirdikten, sistemini kurduktan sonra kendi başına, kendi markasıyla yürümek istediğini ve Kirpi Cafe’lerle yoluna devam ettiğini anlatıyor. Diniz, “Hedef kitleyi çok iyi tahlil edip okuyabiliyor olmamız gerektiğini biliyoruz; ne isterler, nasıl yaşarlar, beklentileri neler gibi… Şu anda koşulsuz müşteri memnuniyeti ve bu soruların cevaplarıyla hizmet veriyoruz” diyor.
Müşterileri ve beklentilerini çok iyi tahlil edildiğinde başarının kendiliğinden geldiğini söyleyen Caner Diniz, “Başarımızın sırrının, tecrübe, doğru müşteri, doğru ürün, doğru servis ve doğru fiyat politikası olduğunu biliyoruz” diyor. Kirpi Cafe, 2013’ün sonuna kadar 4 şube daha açmayı planlıyor. Ve iş ortağıyla yurtdışında da aynı hizmet kalitesiyle şubeleşmek istiyor.

Franchise vermeyen Kirpi Cafe’ler yönetim kadrosu ve tüm çalışanlarıyla birlikte 130 kişilik ekibe sahip.

  Bimeks Çelik, Saç Telinden İnce Çelik Tel YaptıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir