Anasayfa / Kariyer ve İş / Kişiye Özel Online Spor Programı Hizmeti

Kişiye Özel Online Spor Programı HizmetiAntrenmanyap.com, kurumlara ve bireylere kişisel spor programı hizmeti sunuyor. Tamamen online olarak işleyen sistemde daha önce spor yapıp yapmadığınız, ne kadar süre devam etmek istediğiniz, hangi branşlarda çalışmayı tercih ettiğiniz gibi konularda sorular soruluyor ve ardından antrenörler tarafından kişiye özel antrenman programı hazırlanıyor. Site, kurumsal çalışmalardan gelen üye grupları ile beraber ayda ortalama 2 binin üzerinde sporsevere ulaşıyor.
Antrenmanyap.com, doğru spor bilgisinin ve antrenörlerce hazırlanmış kişiye özel antrenman programlarının, spor odaklı beslenme önerileri ile desteklenerek sunulduğu online bir spor platformu.

Sistem şöyle işliyor; antrenmanyap.com adresine giriliyor ve üyelik paketlerinden biri seçiliyor. Ardından uygulanmak istenen antrenman programı seçiliyor. Sonrasında ise sportif seviyenin belirlenmesi için sorular soruluyor. Spor geçmişi, antrenman süresi, spora ne kadar zaman harcandığı gibi sorulara cevap veriliyor. Bütün bunlar sonucunda da size özel bir antrenman programı hazırlanıyor.

Antrenmanyap.com, bireysel ve kurumsal olarak hizmet veriyor. Kurumsal çalışmalardan gelen üye grupları ile beraber ayda ortalama 2 binin üzerinde sporsevere ulaşıyorlar. Kurumsal çalışmalar kapsamında Garanti Bankası, Türkiye’deki tüm şube müdürlerine Antrenmanyap Formda Kalma Antrenman Programı Üyeliği’ni hediye olarak vermiş.

Bunun dışında, orta boy ölçekteki kuruluşlar için aktif yaşamı destekleyen çalışmalarına 30-40 kişilik ekiplere yönelik olarak devam ediyorlar.
Pegasus Airlines ile de yine çalışanlarına yönelik atletizm branşı üzerine çalıştıklarını ifade eden Antrenmanyap.com’un kurucusu Mutlu Atlı, Spor AŞ diye bir projeye başladıklarını anlatıyor: “34. Kıtalararası İstanbul Avrasya Maratonu İçin Şanslı 1.000 Kişi Aranıyor! projesinin amacı ülkemizde maraton koşabilecek seviyede daha çok sporcu yetiştirmek ve önümüzdeki yıllarda da katılımın artarak devam etmesini sağlamak. Çok yakında tamamı dolmak üzere olan 1.000 kişilik üye grubu için internet ve telefon üzerinden uzmanlarımız ile destek vereceğiz. Her katılımcı için Spor AŞ tarafından hediye edilen Antrenmanyap.com üyeliği ile, katılımcıların tüm sportif gelişimlerimi tarafımızdan takip edilecek ve gerektiğinde de uzmanlarımızca yönlendirme yapılacak.”

  İşsiz kalma riskinizi sigortaya devredin yaşam standardınızı koruyun

En çok formda kalma paketi tercih ediliyor
Bireysel çalışmalarda ise dört faklı üyelik paketi ve beş farklı spor dalında farklı seviyelerde antrenman programları bulunuyor. Öncelik; üyelerin sahip olduğu potansiyeli ve fiziksel kapasitesini en üst seviyeye getirip, en etkili şekilde kullanmasını sağlamak. İster spora ilk adımını atsın, isterse de yıllardır spor yapan ve yarışlara katılan biri olsun, istenen spor dalı ve antrenman seçenekleri içerisinde üye için en uygun antrenman programı tespit ediliyor ve içeriklerle destek olunuyor.

Kurumsal Sağlıklı Yaşam Paketleri kapsamında ise, insan kaynakları ekipleri ile işbirliği içerisinde hareket ederek, çalışanlar için minimum zamanda maksimum fayda sağlamayı hedefliyorlar.
Çalışanlar tarafından en çok yüzme, koşu, bisiklet ve yürüyüş branşlarından oluşan Formda Kalma Antrenman Programının tercih edildiğini belirten Atlı, antrenman programı tercihinden sonra gerektiğinde e-posta ve telefon ile destek alabildiklerini söylüyor. Ayrıca, kurumlara hafta içi öğle saatleri içerisinde pilates ve yoga eğitmenleri ile de destek veriyorlar. Yaklaşık 1-1.5 saatlik öğlen çalışmaları ile motivasyonu ve enerjiyi arttırıcı seanslar yapıyorlar. Ek olarak hizmetleri desteklemek adına sağlıklı yaşam koçu ile beraber kişisel motivasyon üzerine grup çalışmaları da yapılıyor.

Mutlu Atlı kimdir?
Antrenmanyap.com’un kurucusu Mutlu Atlı, 1982 yılında Boğaziçi Üniversitesi atletizm takımı ile spor hayatına başlamış. 90’lı yılların ortalarına kadar yol, pist ve kros yarışlarına katılmış. 30’lu yaşların başlarında ise maraton dalında yarışmaya başlamış. Ardından triatlon sporuna ağırlık vermiş. Avrupa Triatlon Şampiyonası Alanya ayağında 40 yaş üzeri erkeklerde, önce Avrupa Şampiyonu ve sonrasında Avrupa 3.sü olan Atlı, Türkiye Atletizm Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliğini sürdürüyor.

Atlı, çevrelerinden gelen antrenman programı talepleri neticesinde, kişiye özel  antrenman programı veren antrenmanyap.com’u yarattıklarını söylüyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Mutsuzluk, İş Dünyasındaki En Önemli Sorunlardan Biri

ŞEHİR hayatının negatif enerjiyle trafiği, kent insanında dalga dalga yayılan mutsuzluk hastalığını artırıyor. Madde ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir