Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Kıvanç Tatlıtuğ Yedigün, Limonetto’nun Reklam Yüzü Oldu

Kıvanç Tatlıtuğ Yedigün, Limonetto’nun Reklam Yüzü Oldu

Yedigün “Bodrum Mandalina”sından sonra, “Çeşme Rüzgarı” sloganıyla ürettiği yeni ürünü Limonetto’yu Kıvanç Tatlıtuğ ile tanıttı.Reina’nın rıhtımına yanaşan yattan inen Kıvanç Tatlıtuğ, ardından Yedigün yetkilileriyle basın toplantısına katıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tatlıtuğ Yedigün’le anlaşmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirirken, “ Genç ve dinamik bir marka olması benimle tamamen örtüşüyor. Yedigün’ün yeni ürünü Limonetto ise Çeşme Rüzgarı, güneş, kum, pozitif enerji, tatil ve mutlu, hareketli bir yaşamı temsil ediyor. Ben de aynı enerjiyi herkesle paylaşmak istiyorum” şeklinde konuştu.

Daha önceki yıllarda da ünlü isimlerle reklam kampanyaları hazırlayan Yedigün üç yıl önce Serdar Ortaç’la, Eurovision’da Türkiye’yi temsil ettiği yıl Hadise ile çalışmıştı. Geçtiğimiz sene Murat Boz “Hayat Sana Güzel” kampanyasıyla Yedigün’ün tanıtım yüzüydü ve ona Victoria Secret modellerinden Candice Swanepoel eşlik ediyordu.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir