Anasayfa / Şirket Haberleri / Kobilere Kaliteli Mesajlaşma Hizmeti

Kobilere Kaliteli Mesajlaşma HizmetiTeknotel Telekom’un Telehouse Istanbul Veri Merkezi altyapısı üzerinden sunduğu T-OFİS Hosted Exchange (Microsoft Outlook) hizmeti, KOBİ’lerin, donanım ve yazılım yatırımı yapmaksızın, bugüne kadar büyük şirketlerin yararlandığı bir ayrıcalık olan kaliteli mesajlaşma hizmetlerinden çok avantajlı maliyetlerle yararlanmasını sağlıyor.

Teknotel Telekom, bugüne kadar büyük ve bütçe ayırabilecek durumda olan şirketlerin yararlanabildiği kurumsal mesajlaşmanın avantajlarından KOBİ’lerin de yararlanmasının yolunu açtı. Teknotel Telekom; e-posta, adres defteri, takvim ve doküman yönetimi için şirketlerin ilk tercihi olan Microsoft Outlook’u, KOBİ’lerin sunucu, sistem odası ve yazılım yatırımı yapmadan kullanabilecekleri T-OFİS Hosted Exchange adlı sanallaştırma hizmetini geliştirdi.

T-OFİS Hosted Exchange hizmetini kullanan KOBİ’ler,

Microsoft Exchange Server yazılımı, yedekleme, anti-virüs, anti-spam gibi pahalı yazılımları satın almak zorunda kalmıyor.

Şirket içinde yapılması gereken yedekleme, bakım, veri kurtarma gibi işler için fazladan uzman çalıştırmaları gerekmiyor.
Şirket çalışanları, Microsoft Outlook üzerinden her zaman ve her yerde e-postalarına ulaşabiliyorlar.

Çalışanlar; takvim, randevu ve Office dosyalarını görebiliyor, bu dosyalar üzerinde çalışma yapabiliyorlar. Yapılan değişiklikler, şirket genelindeki tüm kopyalarda anında geçerli oluyor.

Adres defterleri, ajandalar ve yapılacak işler listelerine iPhone ve Blackberry türü cihazlarla ve güvenli ulaşmak da mümkün hâle geliyor.

Şirket personelince kullanılan bilgisayarlarda problem olması ve sistemin çökmesi durumunda tüm e-posta, dosya ve Exchange sunucusu üzerinde güvenli ve yedekli şekilde tutulan diğer tüm hassas veriler de çok kolay bir şekilde geri yüklenebiliyor.

T-OFİS Hosted Exchange sayesinde İnternet erişimi performans problemleri ve yedekleme derdi de son buluyor. Telehouse Istanbul Veri Merkezi’nden sağlanan T-OFİS Hosted Exchange servisi, yedekleme, iklimlendirme, fiziksel güvenlik ve bilgi güvenliği konularında uluslararası standartlara sahip bir altyapı üzerinden sunuluyor. Gerekli işletim sistemleri yüklü ve Exchange lisanslarına sahip olan Telehouse Istanbul’daki sunucular, sanal yapıları ile aynı platformda birden fazla firmaya servis verilmesine imkan tanıyorlar.

  Tetra Pak Yeni Jenerasyon Ambalaj Çalışmalarına Devam Ediyor

Proje bazlı çalışma yapıları sebebi ile personel sayıları dönemsel olarak değişkenlik gösteren firmalar, T-OFİS Hosted Exchange servisini cazip bulan diğer bir profili temsil ediyor. İstihdam tablolarının değişken olması sebebi ile yüksek maliyetler ve verimsizlikle karşı karşıya kalan bu tip işletmeler için esnek lisanslama önemli bir avantaj.

T-OFİS Hosted Exchange servisi, kullanıcı başına aylık 8,5 dolar + KDV bedel ile sağlanıyor.

Hizmetin ayrıntılarına http://www.teknotel.com/tr-TR/servisler/tofis üzerinden ulaşmak mümkün.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir