Anasayfa / Şirket Haberleri / KOBİ’leri uçtan uca kontrol ediyor

KOBİ’leri uçtan uca kontrol ediyorBaşta perakende, otomotiv, hizmet, servis, profesyonel hizmetler, hızlı tüketim ve dağıtım gibi ana sektörler olmak üzere dünya çapında 35 binden fazla KOBİ’nin can simidi olan SAP Business One, bir süre önce tanıştığı Türkiye’deki KOBİ’ler tarafından da büyük ilgi görüyor. KOBI’lere uçtan uca operasyonel kontrol sağlayan Business One, firmalara sağladığı düşük maliyet avantajıyla işletmenin tüm fonksiyonlarının kısa sürede bütünleşik olarak çalışabilmesine imkan veriyor.
SAP Business One, ek lisans gerektirmeyen mobil özellikleriyle de KOBI çalışan ve yöneticilerinin sipariş girişi, stok yönetimi ya da müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) gibi birçok operasyonu online yürütmesine ve takip etmesine imkan veriyor. SAP Business One, KOBI’lerin yeni TTK’nın gerektirdiği en önemli değişikliklerden birisi olan Uluslararası Finansal Raporlama Standartlarına (IFRS) göre raporlama yapılabilmesini de sağlıyor. SAP Türkiye Business One Kanal Satış Yöneticisi Gökçe Özen, yazılımın tüm KOBI’lerin taleplerini karşılamak üzere geliştirilmiş bütünleşik ve esnek bir ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) çözümü olduğunu vurgulayarak şunları söylüyor: “SAP Business One, yazılım, finans, satış, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), servis, depo, satın alma, lojistik ve raporlama modüllerinin tümünü bir arada ve entegre bir şekilde sunan geniş kapsamlı bir çözüm olma özelliğine sahip. Yalnızca bir kullanıcısı olan firmalara dahi entegre edilebilen SAP Business One, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlandı.”

  Latek Lojistik Kenyada Yapı Market AçtıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir