Anasayfa / Emlak Haberleri / Kocaeli’nde Vefakent Narlıbahçe Konut Projesi

Kocaeli’nde Vefakent Narlıbahçe Konut ProjesiVEFAKENT NARLIBAHÇE

Dinamik Yapı, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya bölgesi ve çevre illerde yer alan sanayi kuruluşlarında çalışan üst ve orta düzey yöneticiler ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar, yurt içi ve yurt dışından yatırım amaçlı konut edinmeyi isteyenlere yönelik projeler geliştiren bir inşaat şirketi.

Kocaeli’ndeki Vefakent Narlıbahçe, Vefakent konseptinin 1. Etabı olup, bağımsız bir site ve yaşam alanı olarak 25 bin 264 mÇ net arsa üzerine kuruldu. Toplam inşaat alanı 32 bin mÇ ve satılabilir alanı 25 bin 272 mÇd olan projede 24 adet 2+1 (140 mÇ), 72 adet 3+1 (151 mÇ) ve 48 adet 4+1 (231 mÇ-dubleks) toplamda 144 daire ve 12 blok bulunuyor.
Projede açık ve kapalı yüzme havuzu, fıtness çenter, sauna, tenis kortu, basketbol ve mini futbol sahası, çocuk parkları, yürüyüş parkuru, market, kuaför, kafe, açık ve kapalı otopark yer alıyor. Binalarda radye temel, betonarme karkas sistem olarak inşa edildi.

Vefakent Narlıbahçe projesinin yatırım değeri 23 milyon TL olurken yaşam 2009 yılında başladı. Projede satışlar hala sürerken ortalama m2 birim fiyatı 1.400 TL – 1.500TL oluyor.

Projenin künyesi:

Projenin adı: Vefakent Narlıbahçe
Yeri: Kocaeli
Yapımcı firma: Dinamik Yapı
Teslim tarihi: Oturumda
Konut sayısı: 144
Fiyatı: m2 birim fiyatı 1.400 TL – 1.500TL

  İstwest Dükkan SatışlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir