Kariyer ve İş

Koçtaş 700 personel işe alacak, Koçtaş iş başvurusu

18 ilde toplam 30 mağazası bulunan Koçtaş’ta yaklaşık 2 bin 600 kişi çalışıyor. Firma, 2018’de yaklaşık 700 kişiyi daha istihdam etmeyi planlıyor. Bu hedefte planlanan mağaza açılışlarının gerçekleşmesi etkili olacak.

Koçtaş, 2018’de açmayı planladığı 8 mağazayla çalışan sayısını yüzde 25 artırmayı planlıyor. Bu bağlamda, üniversitelerle irtibat halinde olarak öğrencilerin kariyer başlangıcında genç nesillere fırsat yaratmayı hedefliyor.

Koçtaş, mağaza pozisyonları için en az lise ve meslek yüksek okulu, yönetici adayı pozisyonu içinse üniversite mezunlarını tercih ediyor. İlgili kategorilerde bilgi ve deneyim sahibi olmanın yanı sıra adayın müşteri memnuniyetinin önceliğini benimsemiş olması önemli. Yine iletişim becerileri gelişmiş, kendisini iyi ifade edebilen, perakende ve mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen, enerji seviyesi yüksek, aktif ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen adaylar tercih ediliyor.
Genel müdürlük pozisyonları içinse en az üniversite mezunu olmak, ilgili alanda deneyim sahibi olmak, iyi derecede İngilizce bilmek, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak kriterler arasında.

Koçtaş iş başvurusu için linke tıklayınız.Etiketler

12 Yorum

 1. Ben lise mezunuyum kaynak ve montaj isleri yaparim bana gore isiniz varsa sizinle calismak isterim

 2. kahraman maraşta oturuyorum sizinle çalısmak istiyorum 05434691446 üniversıte mezunuyum

 3. balıksesirde oturuyorum ototamircisiyim kaynakçıyım sizinle çalışmak istiyorum işsizim

 4. ben göksunluyum bilgisayar bölümü lise mezunuyum elemana ihtiyacınız varsa arayıabilirsiniz sertifikam var… 05436807173

 5. merhaba ben 3 yıldır shi tesisat işiyle uğraşıtorum halen devam etmekteyim ayrıca ğüvenlik sertifikasına sahibim koçtaş bünyesin de calışmaktan mutluluk duyarım 1986 KAHRAMANMARAŞ doğumluyum lise mezunuyum ve askerliğimi yaptım ilğilenirseniz menmun olurum TL.05417361085

 6. Ben açıkögretim lisesi ögrencisiyim ve askerden yeni geldim.
  Kendime uygun iş arıyorum ve sizlerle çalışmak isterim

 7. merhaba ben gökhan ortaokul meznuym istanbul çekmeköyde oturuyorum ve işe çok ihtiyacım var 05315630133 18 yasındayım

 8. 43 yaşında işletme fakültesinde okuyan bir bayanım . . . Çocuğumu kaybettim. Sizin İŞ sahanızın güvenirliğine inanıyorum .. Başvuru yapma gereği duydum.Bilgisayar programlarına hakimim.. Kıbrıs’ta bir süreliğine yönetici vasıflarında çalıştım.. Beni mağdur etmeyeeğinizi umuyorum..Şu anda çok acil işe ihtiyacım var.BEYLİKDÜZÜ’nde ikamet ediyorum… İlgilenirseniz memnun olurum . . .Sevgi ve selamlar . . .

 9. Ondokuz mayıs ünv. Endüstriyel elektronik mezunuyum.22 yaşındayım.Ankarada ikamet etmekteyim.Sizinle çalışmak isterim verilen işi gereken şekilde yapacağıma inanıyoum.

 10. Selçuk Ünv Bilgisayar Proğramcılığı mezunuyum.22 yaşındayım.Ankarada ikamet etmekteyim.Sizinle çalışmak isterim verilen işi gereken şekilde yapacağıma inanıyoum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu