Anasayfa / Kariyer ve İş / Koçtaş Personel Alımı 2012

Koçtaş Personel Alımı 2012Koçtaş Personel Alımı 2012

Koçtaş personel alımı 2012, yapı malzemeleri toptancısı sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Koçtaş 2011 yılında 700 civarında personel alımı yapmıştır. Yaptığı alımlarla da işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur. Koçtaş 1955 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir.
Koçtaş’ ın 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız ve Koçtaş’ ın bir personeli olmak istiyorsanız sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Koçtaş insan kaynakları hakkında detaylı bilgileri resmi websitesinde bulabilirsiniz. Koçtaş eleman ihtiyacı duyduğu konumlara insan kaynakları yönetmeliğinde bulunan şartlara göre alım yapmaktadır. Koçtaş’ a iş başvurusu yapmak için kurumun resmi websitesini ziyaret edebilirsiniz. Orada bulunan iş fırsatları kısmından başvuru formunu doldurabilir ve açık pozisyonlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

  2011 Yılı Sanayi Bakanlığı Memur AlımıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Müşteri Can, Çalışan Canan

Tartışılmaz gerçek: İyi elemana sahip olmayan firmanın başarılı olması mümkün değil. İşte bu nedenle şirketler …

2 Yorumlar

  1. Ankara Akköprü Koçtaş’ta çalışmak istiyorum.İşe ihtiyacım var acil.cep tel :0554 305 60 35

  2. VEYSEL BÖLÜKBAŞOĞLU

    KOÇTAŞ ANKARADA ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYARIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir