Anasayfa / Şirket Haberleri / Köfteci Ramiz İle Zorlu Center Ortaklığı

Köfteci Ramiz İle Zorlu Center Ortaklığıköfteci ramiz, köfteci yusuf, ramiz, köfteci ramiz, köfte, çiğ köfteci, bursa köfteci yusuf, meraklı köfteci, köfteci sait, çiğ köfte, çiğ köfteci sait

Makendonya göçmeni Ramiz Usta’nın 1928 yılında Akhisar’da açtığı ve dört kardeşin işlettiği Köfteci Ramiz, bugün Türkiye genelinde 100’ü aşkın şubesiyle en dikkat çeken ulusal restoran zincirlerinin başında yer alıyor. Köfteci Ramiz geçen hafta Anadolu Markaları Ticaret kategorisinde birinci oldu. Son iki yıldır yurt dışında mağaza açmak için görüşmeler sürdürdüğü bilinen şirket yılın ikinci yarısında yurt dışı atağına başlayacak. Fransa’nın Lion ve Almanya’nın Berlin şehirlerinde şubeleşecek şirket yurt için de de önemli lokasyonlarda restoran açmayı sürdürüyor.
Dünyanın önde gelen markalarının yer alacağı Zorlu Center, pek çok marka sahibi gibi Köfteci Ramiz’in de şube açmak istediği bir lokasyon. Çok sayıda restoran işletmecisinin ayrıntılı görüşmeler yaptığı ve yılın ortalarında açılması Zorlu Centerla görüşen markalardan biri de Köfteci Ramiz. Ancak onun Zorlu projesinde birlikte hareket ettiği partneri, onlan bir adım öne çıkarıyor. Köfteci Ramiz yönetimi, Zorlu Center’daki şubeyi Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu’nun yeğeni olan Taç Genel Müdürü Fatih Dereköylü’yle beraber açmaya hazırlanıyor.

Aldığımız duyuma göre iş ve sanat dünyasından pek çok ismin franchise almak için kapılarını çaldığı Köfteci Ramiz ile Dereköylü’nün bu ortaklığının devamının gelip gelmeyeceği Zorlu Center’daki başarıya göre şekillenecek.

  Çocuklara özel SPAYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Pizzabulls’un Yurt Dışındaki İlk Şubesi Londra’da Açıldı

BİR DÜNYA MARKASI OLMA HEDEFİYLE YOLA ÇIKAN YEREL PİZZA ZİNCİRLERİNDEN PIZZABULLS, 12 YILDA 46 ŞUBEYE …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir