Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Kola savaşları Pepsi’nin yeni reklam filmiyle ateşlenecek

Kola savaşları Pepsi’nin yeni reklam filmiyle ateşlenecekKola savaşları Pepsi’nin yeni reklam filmiyle ateşlenecek gibi görünüyor.  Pepsi’nin yeni “Summer Time Is Pepsi Time (Yaz mevsimi Pepsi zamanıdır) kampanyası Coca-Cola’ya Noel Baba aracılığıyla mesaj gönderiyor.
Pepsi’nin yeni reklamı, “Coca-Cola’nın ikonik simgesi olan Noel Baba bile yazın Pepsi içer” diyor. Reklamda içecek almak için bara giden Noel Baba’ya barmen direk Coca-Cola veriyor. Noel Baba ise bunları Pepsi’yle değiştirmesini istiyor. Bunun üzerine şaşıran barmen Noel Baba’ya senin Coca-Cola’yla anlaşman yok muydu diyor ve Noel Baba bir sır verir gibi “şu an tatildeyim ve biraz eğlenelim”  diyor.

Yaza özel tamamen mavi ambalajlı kutu Pepsi üreten firma senenin ilk altı ayı Pepsi Max ve Diet Pepsi’ye odaklandıklarını önümüzdeki 6 ayda ise standart Pepsi’nin reklamlarına yoğunlaşacaklarını söylüyor.
 

  Dijitalin ekonomiye etkisiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir