Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Konya Selçuk Üniversitesi’nde Reklamcılık Bölümü Açıldı

Konya Selçuk Üniversitesi’nde Reklamcılık Bölümü AçıldıKonya Selçuk Üniversitesi’nde Reklamcılık Bölümü Açıldı
Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesinde Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Gazetecilik ve Radyo Televizyon Sinema Bölümlerinde sonra Reklamcılık Bölümünün açılmasıyla bölüm sayısı 4’e çıktı.
Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, İletişim eğitiminde son yılların yükselen yıldızı Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi yepyeni bir bölümle adından söz ettireceğe benziyor. İletişim Fakültesi bünyesinde yer alan Reklamcılık ve Tanıtım Anabilim Dalını bölüm haline getiren İletişim Fakültesi 4 bölümle iletişimci yetiştirmeye devam edecek. Reklamcılık ve Tanıtım Anabilim dalıyla yarışmalarda ve sektörde tanınır hale gelen Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi, açılan Reklamcılık Bölümüyle reklamcılık sektörüne yeni reklamcılar yetiştirecek. S.Ü.İletişim Fakültesi Reklamcılık ve Tanıtım ABD Başkanlığı yanında Konya Reklamcılar Derneği Başkanı da olan Doç. Dr. Hüseyin Altunbaş’ın gayretleriyle Konya’da gelişmeye başlayan reklam sektörüne yeni eğitimli reklamcılar katılacak. Konya’nın Anadolu’nun İstanbul’dan sonraki reklam merkezi olma hedefine İletişim Fakültesindeki Reklamcılık Bölümüyle açılım geleceğini ifade eden Altunbaş, reklamcı olmak isteyen öğrencileri Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesine davet etti.

  Twitterdan Otomatik Reklam Satın Alma SistemiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir