Anasayfa / Haberler / Koruncuklar için Yeni Yıl Bazaar

Koruncuklar için Yeni Yıl Bazaarhttp://basinbulteni.sirkethaberleri.com/files/news/52933/headline_document1.jpg

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı, Swissotel’in ev sahipliğinde 20 Aralık Pazartesi günü Koruncuklar yararına ‘Yeni Yıl Bazaar’ adlı bir etkinlik düzenleyecek. Swissotel The Bosphorus Neuchatel Salonu’nda 11.00-19.00 saatleri arasında yapılacak Bazaar’a, Kısmet by Milka, OYE, Deno, Yastık by Rıfat Özbek, Baby Taytay, Rococo Cakes, Essie Türkiye, AtMerkez, Cam Vakfı, Assouline, Mon Reve, Caudalie Vinotherapie Spa Les Ottomans, Rex Mücevherat, Molton Brown, C’art İstanbul gibi seçkin firmalar katılacak. Kermesten elde edilecek gelirin tamamı, Vakfın himayesindeki Koruncuklara aktarılacak.
Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı, 1979 yılından bu yana korunmaya muhtaç çocukların, başka bir deyişle Koruncukların mutlu ve başarılı bireyler haline gelmeleri için çalışmalarını sürdürüyor. Vakıf, bakımını üstlendiği çocuklara sıcak bir ev ve iyi bir eğitim imkanı sağlamak üzere çeşitli faaliyetlerde bulunuyor.

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı Hakkında:

1979 yılında gönüllü kişiler tarafından kurulan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (TKMÇV), her çocuğun şefkat, sevgi ve anlayış görme, yeterli beslenme ve sağlıklı bir ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanma, çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme, kısaca insan haysiyetine yakışır bir şekilde yaşama hakkı olduğuna inanmaktadır. Misyonu, kurup yaşattığı “Çocukköyleri” ile ailesi olmayan veya terk edilen, kişisel varlığı tehdit altında olan, ihmal veya istismara uğramış, kötü alışkanlıklara karşı savunmasız bırakılmış korunmaya muhtaç çocukları (Koruncuklar’ı), “Çocukköyleri”nde hazırladığı aile ortamıyla toplumda başarılı bireyler haline getirmek ve ülkemizde yaşanan korunmaya muhtaç çocuklar sorununa da çözüm sunarak örnek teşkil etmektir.

  Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir