Anasayfa / Kariyer ve İş / Koton Personel Alımı 2012

Koton Personel Alımı 2012Koton Personel Alımı 2012, Koton Eleman Alımı 2012, Koton İşci Alımı 2012, Koton İş Başvurusu 2012, Koton İş İlanı 2012

Koton personel alımı 2012 konusu, tekstille yakından ilgilenen ve mağazacılık sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi yakından ilgilendirmektedir. Koton 2011 yılında bin civarında eleman alımı yapmıştır. Bu sayede de işsiz vatandaşlarımıza iş fırsatı sunmuştur. Koton kurulduğu günden beri büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’ de 195 mağazası bulunmaktadır.
Koton’un 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanlarını gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Koton’un bünyesinde çalışan bir personel olmak için sitemizi takip ederek, firma tarafından yayınlanan ilanlardan size uygun olduğunu düşündüklerinize başvurularınızı yapabilirsiniz.

Koton insan kaynakları politikası, işe alım süreci, başvuru şartları gibi detaylar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kurumun websitesini ziyaret edebilirsiniz. Koton’ a iş başvurusu yapmak için, resmi sitesinde bulunan insan kaynakları bölümünden başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca Koton’da iş fırsatları bölümünde yer alan ilanları inceleyerek, size uygun olanlara da başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Lider Olduğunuzu Gösteren 4 ÖzellikYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir