Anasayfa / Şirket Haberleri / Köylere tamire gidiyor, elektronik atıkları değerlendiriyor

Köylere tamire gidiyor, elektronik atıkları değerlendiriyorKöylere tamire gidiyor, elektronik atıkları değerlendiriyor
PRATİK SERVİS / BURSA

Kişisel bilgisayar kullanıcılarına yerinde tamir hizmeti sunan Bursa merkezli Pratik Servis, bu hizmetini Bursa’nın köylerine kadar yaymış durumda. Şirketin mobil araçları, Bursa sınırları içinde ortalama 1 saatte her noktaya ulaşabilecek şekilde organize edilmiş. Araçlardaki uzman kişiler bilgisayarı yerinde tamir ediyor. Yerinde tamir edilemeyecek durumda olanlarsa şirket merkezine getiriliyor ve 48 saatte geri teslim ediliyor.
Pratik Servis, bu sayede fark yaratmış ve kısa sürede Bursa’nın en prestijli markalarında biri haline gelmiş. Şirketin sahibi genç girişimci Ünal Kuru, “Bursa’dan sonra İstanbul’da şube açmayı planlıyoruz. Ardından da franchise vererek İstanbul ve Bur-sa’da yeni şubelerle büyümeyi hedefliyoruz” diyor.

Pratik Servis, sosyal sorumluluk projelerine de önem veriyor. Elektronik atıkların toplanıp yeniden ekonomiye kazandırılması için bir çalışma yürütüyor. Bu doğrultuda ecopluk.com isimli bir internet sitesi kurmuş. Bu site aracılığıyla toplanan atıklar yeniden değerlendiriliyor ve elde edilen gelir sivil toplum kuruluşlarına bağışlanıyor.

  Google Voice UygulamasıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir