Anasayfa / Haberler / Küçükçekmece Belediyesinden Mobil Vezne Uygulaması

Küçükçekmece Belediyesinden Mobil Vezne Uygulaması

“VEZNE” AYAĞINIZA GELİYOR

Küçükçekmece Belediyesi, vatandaşların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.
Başlatığı mobil vezne hizmetiyle vergi tahsilat işlemlerini vatandaşların ayağına getiriyor.

İnsan odaklı olarak sosyal sorumluluk bilinciyle uygulamaya geçirilen mobil vezne uygulaması, vatandaşların teknolojiyi kullanarak, belediyedeki işlemlerini rahatlık ve güven içerisinde gerçekleştirmeleri ve ilçedeki belediyecilik hizmetlerinden kolay bir şekilde faydalanmalarını sağlıyor.

“MOBİL VEZNE” İLE ÖDEME KOLAYLIĞIBelediyecilik işlemlerinde yeni bir hizmet modeli olarak hayata geçirilen uygulama, özellikle yaşlı ve engelli olup belediyede tahsilât işlemlerini gerçekleştiremeyecek durumdaki vatandaşlara hitap ediyor. Hizmetten yararlanmak için İşletme Müdürlüğünden alınacak randevu üzerine yetkililer, vergilerin tahsilâtı için vatandaşların bulunduğu yere giderek tahsilât işlemlerini gerçekleştiriyor.

Mobil Vezne uygulaması ile genel tahakkuk sorgulama, ödeme ve tahakkuk ettirme işlemleri tüzel veya gerçek kişinin sicil numarası, vergi numarası veya TC kimlik numarası ile gerçekleştiriliyor. Sistemle günlük tahsilat işlemleri de kolaylıkla takip edilerek bilgiler merkezi veri tabanına online olarak aktarılarak ve çeşitli uygulamalar üzerinden mobil tahsilat işlemleri yapılması sağlanıyor. Mobil cihazlarla gerçekleştirilen tahsilatlar, kredi kartı veya nakit olarak yapılabiliyor.

Mobil vezneyle ilgili ayrıntılı bilgi almak için 44 44 360’ı arayabilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir