Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Kullanıcılarına Aktivite Seçenekleri Sunan Forsee Uygulaması

Kullanıcılarına Aktivite Seçenekleri Sunan Forsee UygulamasıCep telefonlarında teknoloji yarışı tüm hızıyla sürüyor. Akıllı telefonlar için çıkarılan uygulamalarda kullanıcılarını memnun etmek için ardı ardına çeşitli telefon uygulamaları çıkartılıyor. Size tanıtacağım bu uygulama kullanıcılarına en uygun aktivite sağlamak amacı ile çıkarılmış.

Koozoo’nun bizlere gitmek istediğimiz herhangi bir yere göre öneriler sunmuş olduğunu görmüş ve bu yardımlardan gerçek zamanlı olarak faydalanmıştık. Şimdi ise Forsee uygulaması ile birlikte bize en uygun olan zamanlama da en uygun olan aktiviteleri görebileceğiniz. Uygulama özellikle planlı olması gerekenler için oldukça elverişli bir uygulamadır. .

foresee
BorderLeap tarafından meydana getirilen uygulama hava koşulları, günün saatleri yerler ve kullanıcı tercihlerine göre size en uygun aktivite seçenekleri gösteriyor. Bireysel hesabınızda bir hafta boyunca en iyi zamanlarda güneşlenmeyi, koşmayı, yüzmeyi, golf oynamayı, yürümeyi, köpekle gezintiyi, bahçe işlerini, uçurtma uçurmayı, ve diğer birçok dışarıda meydana getireceğiniz aktiviteyi görebileceksiniz. Ayrıca uygulama ile birlikte size bazı diğer ek özellikler de sunulmaktadır. Mesela bazılarımız yağmur yağarken yürümeyi severken bazılarımız sabah yürüyüşlerinden hoşlanır. Böylece tam olarak zevkinize uygun olan aktiviteleri yerine getirebileceksiniz. Forsee şuanda 1.99$’a AppStore’dan satın alınabiliyor.

Sizce bu uygulama dışında kendi kişisel hayatınızı geliştirmeyi öğrenebilmenizin daha başka kolay bir yolu var mıdır?

Website: www.foreseetheday.com

kaynak : www.myfikirler.com

  Alfa Romeo 4C GTA KonseptiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir