Anasayfa / Kariyer ve İş / Kütahya Porselen İş Başvurusu

Kütahya Porselen İş Başvurusu
Kütahya Porselen’ e iş başvurusu yaparak sektörün öncü firmalarından birinde çalışma imkanı bulabilirsiniz. Kütahya Porselen, 1970 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden beri de faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir.

Kütahya Porselen sadece Türkiye değil, dünyanın ve özellikle Avrupa’nın sayılı markaları arasında yer almaktadır. Porselen, seramik ve ambalaj sektöründe hizmet veren Kütahya Porselen, Avrupa’nın en büyük ilk üç üreticisi arasındadır.Kütahya Porselen; müşteri sağlığını koruyan, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan ürünler üretmeyi ön planda tutmaktadır. Kaliteli hizmet ve kaliteli ürün üretmeyi ve sektörünün en iyisi olmayı hedefleyen Kütahya Porselen, faaliyetlerine bu doğrultuda devam etmeyi ilke edinmiştir.

Kütahya Porselen insan kaynakları kadrosuna alacağı personelleri seçerken özen göstermektedir. Personellerin; gelişime ve öğrenmeye açık, çalışkan, disiplinli, eğitimli, dinamik ve sorumluluk sahibi olmalarına önem vermektedir.

Kütahya Porselen bünyesinde hem öğrencilere staj imkanı hem de personellere iş imkanı sunmaktadır. Eğer sizde sektörünün lider firmalarından birinde stajını yapmak istiyorsanız ya da kariyer hedeflerinize Kütahya Porselen’ de ulaşmak istiyorsanız firmanın resmi websitesinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

KÜTAHYA PORSELEN
Adres: Kütahya Porselen Atatürk Bulvarı 43001 Kütahya
Tel: 0274 225 01 50
Fax: 0274 225 01 56
E-Mail: iletisim@kutahyaporselen.com.tr / ik@kutahyaporselen.com.tr


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

33 Yorumlar

  1. kütahya gediz 15.08.1990 doğumluyum fabrikanızda işci olarak sizin uygun gördüğünüz yerde çalışmak istiyorum çok teşekür ederim.0543 375 73 54

  2. MUHARREM AYDAŞ

    KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİ. Mimari dekoratif sanatları bölümü 3.25 ortalama ile mezun oldum AUTOCAD programı eğitimi aldım ileri düzeyde bilgiye sahibim şirketinizde çalışmak isterim 05417707594 beni bu numaradan bilgilendirirseniz memnun olurum saygılarımla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir