Anasayfa / Emlak Haberleri / Lavella Konakları’nda 4+1 Daireler 295 Bin TL

Lavella Konakları’nda 4+1 Daireler 295 Bin TLLavella 1 ve Lavella 2 konutları sizlere gerçek kalite ve yüksek standartları sunuyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda Selimoğlu Grup güvencesiyle yükselen Lavella Konakları, Şerifali’nin gözde projelerinden. “Yapmak zorunda olduğunuz işlere kolaylık sağlayan, yapmak istediklerinize ise zaman yaratan konsept” sloganıyla yaşamınıza kolaylık sağlama misyonuyla hazırlanan proje siz ve sevdikleriniz için harika bir yaşam alanı olacak.

Lavella 1 ve Lavella 2 konutları sizlere gerçek kalite ve yüksek standartları sunuyor. Farklı daire seçenekleri ve metrekareleriyle yaşam tarzınızı bambaşka bir boyuta taşıyacak Lavella Konakları, yapı kalitesi ile de beğeni topluyor.
250,000 TL’ye Lüks Daire

13 ve 11 katlı iki blok ve toplam 76 daireden oluşan Lavella 1 ve 14 katlı iki bloktan ve toplam 104 daireden oluşan Lavella 2 konutları 3+1 lüks bir dairenin peşin fiyatı 250,000TL, 4+1 dairelerinki ise 295,000TL. 12 ay sıfır faiz şartı koymaları ile şirket, ev sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor.

Sosyal yaşamın tüm olanaklarından yararlanabileceğiniz komple bir yaşam alanı olan Lavella konutları Rekreasyon alanlarında yüzme havuzu, oyun parkı, dinlenme alanı gazebo, tenis kortu, basketbol sahası ve 3500 m2 kapalı otoparkıyla sizlere yaşamınızda rahatlık ve kalite sunuyor.

Deprem yönetmeliğine uygun olaak inşa edilen projede, İstanbul Anadolu yakasında, Ataşehir’in kuzeyinde Serifali’de konumlandırılan proje, TEM’e yakınlığı ve bağlantı yollarıyla dikkat çekiyor.

Tel: +90 216 360 30 34
E-mail: info@selimoglugroup.com

Kaynak: Milliyet

  Yabancılara konut ve işyeri satışlarındaki KDV sıfırlandıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir