Anasayfa / Kariyer ve İş / LC Waikiki 2015 Personel Alım Planları

LC Waikiki 2015 Personel Alım PlanlarıLCWAIKIKI

500’DEN FAZLA MAĞAZA AÇACAK

Türkiye’nin en büyük işverenlerinden biri olan LC Waikiki’nin Türkiye’de 73 şehirde 385 mağazası yurtdışmda ise 22 ülkede, 72 şehirde 106 mağazası bulunuyor. Şirketin tüm dünyada 23 ülkede, 145 şehirde toplam 491 mağazası yer alıyor. LC Waikiki Mağazacılık Genel Müdürü Yenal Gökyıldırım’dan aldığımız bilgilere göre, Türkiye’deki mağazalarında 19 bin 500 kişi çalışan şirketin Türkiye genelinde toplamda 22 bin 500 çalışanı var. LC Waikiki, yurtdışın-da ise 3 bin civarı olmak üzere tüm dünyada yaklaşık 25 bin çalışana sahip. 2015 yılında yurtiçinde yaklaşık 400 mağaza açmayı hedefleyen şirket yurtdışın-da ise mağaza sayısının 160’ı geçmesini hedefliyor.
LC Waikiki

“Yurtdışı mağazacılık olarak Türkiye yapılanmamızı tamamlamak üzereyiz. Bundan sonraki büyümemiz ülke ofislerinde ve yeni açılacak olan mağazalarımız ile yurtdışm-da olacak” diyen Yenal Gökyıldırım, yeni mağazaların açılması ile satış ve mağaza personeli alımlarma hızla devam edeceklerini aktarıyor. Bu yılsonu itibari ile yurtiçinde 23, yurtdışmda 42 mağaza açmış olacak olan şirket, bu yıl 4 bin 500 kişiyi işe aldı.

  İş Yerinde Giyilmesi Zorunlu Kıyafetler, İş Yeri MotivasyonuYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir