Anasayfa / Kariyer ve İş / Lcw Personel Alımı 2012

Lcw Personel Alımı 2012

Lcw Personel Alımı 2012

Lcw personel alımı 2012 konusu, tekstil sektöründe hizmet vermek isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Lcw 2011 yılında 2 bin civarında yaptığı eleman alımıyla işsiz pek çok vatandaşımıza iş imkanı sunmuştur. 1985 yılında bir Fransız markası olarak kurulan LCW, 1997 yılından beri Türkiye pazarında da hizmet vermektedir.Lcw’ nin 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak, LCW bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlardan size uygun olanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Lcw’ nin insan kaynakları politikası hakkında detaylı bilgiyi kurumsal websitesinden bulabilirsiniz. Lcw eleman ihtiyacı duyduğu konumlara insan kaynakları yönetmeliğindeki şartlara göre alımı yapmaktadır. Lcw alacağı adaylara yazılı sınav ve mülakat uygulamaktadır. Sınavı başarıyla geçen adaylar kurumun bünyesinde çalışma hakkı kazanmaktadır. Waikiki’ ye iş başvurularınızı, resmi sitesinde bulunan açık pozisyonları takip ederek, başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.

 
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir