Anasayfa / Kariyer ve İş / Le Meridien Otel, 7 Eylül’de Türk Telekom Arena’da Toplu İşe Alım Yapacak

Le Meridien Otel, 7 Eylül’de Türk Telekom Arena’da Toplu İşe Alım Yapacak

Aralık ayında Etiler’de açılacak olan Le Méridien otel, 7 Eylül’de Türk Telekom Arena’da toplu işe alım yapacak. Mülakata gelen herkese Doğançay Müzesi’ne giriş kartı ve işe alınanlara da Müze Kart verilecek. Çünkü Le Méridien değerlerinden biri olan “Unlock Art” (Sanatın Kapısını Açmak) programında oda kartları, yerel sanat kurumlarına da giriş olanağı sağlıyor. Otel potansiyel çalışanlarında da sanata ilişkin bir merak uyandırmak istiyor.Starwood zincirinin 9 farklı markasından biri olan Le Méridien, Etiler’de açacağı otel için toplu işe alım mülakatı yapacak. Yıl sonuna kadar 250 kişilik bir ekip kurmayı planlayan otel, toplu mülakat için Türk Telekom Arena’yı seçti. Toplu iş görüşmesi 7 Eylül Çarşamba günü saat 10:00 -20:00 arasında, her biri kendi konusunda uzman 12 kişilik bir kadro ile yapılacak.
1.000’den fazla kişinin toplu iş mülakatına katılamsını beklediklerini söyleyen otelin genel müdürü Michael Schlueter, “Davetimize gelen bütün adayların kendilerini misafirimiz gibi hissetmelerini istiyoruz ve bunun için özel bir hazırlık yapıyoruz. Le Méridien misafirperverliğini deneyimleyecek adaylarımızı, özel bir girişle içeri alacağız ve taze bir başlangıç için merak uyandıracağız. Bekleme salonundaki yaratıcı alan, sosyal medya köşesi gibi streslerini atabilecekleri ve sıkılmadan süreci yaşayacakları bir ortam yaratacağız. Adaylarla kısa ve seri görüşmelerle tanışacağız. Ayrıca Le Méridien’in creative hub olarak tanımladığı bir yaratıcı salon düzeni var, burası insanların birbirlerine sırtını dönmeden oturacağı şekilde kurgulanıyor. Burada amaç, gelen konukları sohbete ve paylaşıma yönlendirmek. Türk Telekom Arena’da da böyle bir salon düzeni yapıyoruz; paylaşılan masalar ve koltuklarla, adayların birbirlerini görebilecekleri bir alan yaratıyoruz. Adayların birbirleriyle iletişime geçmesini ve deneyimlerini paylaşmalarını teşvik edecek bu ortamda, blog yazarları, karikatüristler, teknoloji yazarları, müzisyenler, tasarımcılar adaylarla kendi deneyimlerini paylaşacaklar” diyor.

Her çalışana Müze Kart

Le Meridien, çalışanlarına yaratıcı bir bakış açısı kazandırmak için Doğançay Müzesi’ne giriş ve işe alınanlara yıllık Müze Kart veriyor. Le Méridien değerlerinden biri olan “Unlock Art” (Sanatın Kapısını Açmak) programında oda kartları, yerel sanat kurumlarına da giriş olanağı sağlayıyor. Konuklara sunulan bu deneyim, işe alım davetine gelen bütün adaylara da sağlanarak, potansiyel personelde sanata ilişkin bir merak ve ilgi uyandırmak amaçlanmış. İşe alım süreci tamamlandıktan sonra da işe alınan herkese Kültür Bakanlığı’na bağlı, Türkiye’deki tüm müze ve ören yerlerine ücretsiz giriş imkanı tanıyan Müze Kart hediye edilecek. Michael Schlueter, “Sanat ve kültürün yaratıcı dönüşümü üzerine odaklanan bir otelde çalışanların, kendilerine açılan bu kapılarla ailelerine ve yakınlarına da yeni bir bakış
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Ben bir galatasarayli olarak zevkle caliairim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir